Hollanda isvec hatları simkartsatiscom

7 Haz 2018
4
0
0
www.simkartsatis.com üzerinden olarak Hollanda lycamobile hollanda vectonbmobile ve isvec hattı comviq hatları satmaktayım.

daha önce denizlide aydında izmir de daha dogrusu dogrusu bana yakın yerlerde elden teslim ediyordum artık web sitesi acarak bu simkart satısı işini Türkiye içinde her şehire satış için adım attım

HATLARI ALDIM ŞİMDİ NASIL KULLANACAGIM ?

Nasıl kullanacagım sorularına açıklık getirmek icin bir slayt videosu.
Aldıgınız simkart lar eski yeni tüm telefonlarla uyumludur. Simkartınızı telefona takın
3 Dakika içerisinde cep telefon numaranızı içeren PIN içeren mesajlar gelecek.
Hatlar vodafone turkcell ve turktelekom ile tam uyumlu calışmaktadır.
Telefon numaranızı içeren mesaj size ulaştıgında hattınız açılmıştır artık doğrulama yapabilir dışarıdan sms alabilirsiniz.
Unutmayın arama yapmak için bakiye yüklemek gerekli.

* – Youtube ve Google nin tüm doğrulama işlemlerinde kullanabilirsiniz.
* – Facebook , Twitter , instagram , Yandex hesapları açarken telefon doğrulamasıyapabilirsiniz.
* – Yandex , hotmail , outlook, gmail ,vk.com , mail.ru, azure, amazon … gibi bir çok web sitesinden hesap açıp doğrulama yapabilirsiniz.
* – Kısacası telefon(gsm) ile mobil onay yapılacak her yerde çalışıyor.
* – Youtube Kanallarınızı mobil onay yapabilirsiniz.
* – Facebook hesabı açıp telefon onayından geçirebilirsiniz.Sorunsuzdur.
* – Twitter , instagram hesapları açarak mobil onay yapabilirsiniz.
* – Azure,amazon tarzı sitelerden onay alabilirsiniz.
* – Knight online vs. tarzı oyunlarınızı onay yapabilirsiniz.
* – Mobil onay işlemleri yapılan her işlemlerinizde kullanabilirsiniz.OTP açabilirsiniz.
* – Google Adsense hesabınızı Mobil Onay yapabilirsiniz.
* – Whatsapp için Kullanabilirsiniz.
* – Tüm dünyada kullanabilirsiniz heryerde çalışır.
* – SMS onayı yapacaksanız kontür yüklemenize gerek yoktur.
* – Twitter aramalarında kullanabilirsiniz.
* – Kontür yüklemeden de kullanabilirsiniz. sms,whatsapp vs her türlü işleminiz için kullanabilirsiniz.
* -Facebook’ta sposnsorlu reklam açabilirsiniz. Mobil ödeme ile reklamda kullanabilirsiniz.

Bilinmesi gerekenler
1-Sms alımı ücretsizdir.(Satış amacımızı budur zaten.hertürlü aktivasyon kullanımlarınız)
2-Gerçek kartlardır.telefonunuza taktıgınız an numaranız otomatik olarak tanımlanır ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.
3-Kartlar Rooming sistemi ile çalışmaktadır.
4-Kartlar Sıfır olup herhangi bir kişi adına kayıtlı değildir.
5-Kartlar Vodafone ve Turkcell ile ortak çalışmaktadır.
6-Kartlar Tr deki gibi 6 ay süreli açık kalabiliyor
7- standard, micro ve nano sim kart iç içedir, istediğiniz telefonda kullanabilirsiniz.
8-tüm dünyada kullanabilirsiniz heryerde çalışır.

Son düzenleme:
7 Haz 2018
4
0
0
Sadece onay için kullanılabilir diye satılıyor

Tahminimce yurtdışı bir siteden veya internet sitesinden kredi kartı ile yüklenebilir.
bunlar global kartlar ücretsiz getirtebiliyorsunuz ama gelme süresi uzun sürüyor biraz . ve aramalara da acmak icin euro yükleyip paket alıyorsunuz hattın sitesinden kullanıyorsunuz ama tavsiye etmem sadece aktivasyon icin kullanıslı bu kartlar :)

comviq ve vectone kartlarında satısını yapıyorum .