Herkesten özür diliyorum

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde MuratLord tarafından oluşturulan Herkesten özür diliyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,409 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı Herkesten özür diliyorum
Konbuyu başlatan MuratLord
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webcihanım

MuratLord

WF Moderatör
28 Nis 2018
129
1
18
Merhaba arkadaşlar bu aralar cok sert olduğumun farkındayım sürekli birşeyler unutuyorum...

Arkadaşlar konusunu acmak istemiyotum ama sevdiğim kızın 5 ay sonra nişanı var. Herkesten ser cıkıştıgım için özür dilerim.

Scriptevi arkadaşımızın emeğini çalıp konu açtığım içinde özür diliyorum affetmiş umuyorum

24 Şub 2018
10
0
0
sinirli olupda insanlara yansıtmak gercekten doğru değil :) ama bu davranış hoş olmuş

Gjz0

Kayıtlı Üye
12 Şub 2018
211
0
0
Ötüken
İnsanın kendini yargılaması olgunlaştığının belirtisidir.
Hepimiz sıkıntı çekiyoruz hatta tek aşk sevgi değil heryerden geliyor, ancak ne olursa olsun topluluğa yansıtmayız.Sinirliyken bu tarz ortamlarda bulunmak yerine manzarası güzel bir yerde keyif sigarası içebilirsin(tabi kullanıyorsanız).Yada yakın bir dostunla konuşabilirsin iyi forumlar..

canergkts

Kayıtlı Üye
12 Eki 2018
39
0
0
Kendinize olan öfkenizi başkasına yansıtmanız çok yanlış. Umarım olgunlaşırsınız.

rugal34

Kayıtlı Üye
29 Eki 2018
5
0
0
Bazen imkansız olan olaylar gelir başımıza. İşte o imkansız olan şeyi bir insanın kabul etmesi kadar zor ise aynı şekilde davranışlarına da yansır. Bir zaman sonra düzelecek durumdur aslında. Ama insan o durum içinden çıkana kadar biraz tehlikeli olabilir.