Herkese Ücretsiz İnstagram İzlenmesi

Jack61

Banned
16 Tem 2018
24
0
0
TRABZON
instabayi.org
Merhabalar herkese ücretsiz izlenem sağlıyoruz.

https://instabayi.org üye olarak kampayanlar bölümündeki ücretsiz izlenme servisinde istediğiniz videoya izlenme atabilirsiniz. Bu arada 1k takipçi de 0.70 krş :)

SİZDEN İSTEĞİM : SİSTEMİ DENEYİP YORUMLARINIZI CEVAP OLARAK EKLEYİN. BİR DE BEĞENİ ATARSINIZ ÖDEŞİRİZ :)

Not : Aynı linki aynı anda çok kez girmeyin göndermez.

Jack61

Banned
16 Tem 2018
24
0
0
TRABZON
instabayi.org
hocam izlenme linki olarak bir video girdim. 500 adet istedim. Post analizinde keşfetten 699 izlenme olarak gözüküyor. Acaba keşfete mi düştü yoksa sistemden gönderdiğimizi mi gösteriyor? Ve acaba keşfete çıkmasında video izlenmesi göndermemiz etkili olur mu?
Sistemden gönderdiğimiz gösteriliyor 10-20k izlenme alırsanız keşfete düşer artık kendi başına gider izlenip durur.

Sistemden gönderdiğimiz gösteriliyor 10-20k izlenme alırsanız keşfete düşer artık kendi başına gider izlenip durur.
Yani sizden 10k şık izlenme satın alırsam bir şansım var öyle mi? Bunun yanında beğendirme de yapılması gerekir mi? Ve bu işlemi zamana yayarak yapamaz mıyız? Bir anda 10k izlenme gelmesi spama neden olmaz mı? Bir de bunun yanında beğeni olduğunu da varsayarsak

Jack61

Banned
16 Tem 2018
24
0
0
TRABZON
instabayi.org
Yani sizden 10k şık izlenme satın alırsam bir şansım var öyle mi? Bunun yanında beğendirme de yapılması gerekir mi? Ve bu işlemi zamana yayarak yapamaz mıyız? Bir anda 10k izlenme gelmesi spama neden olmaz mı? Bir de bunun yanında beğeni olduğunu da varsayarsak
Evet max 1m 'ye kadar izlenme alabiliyorsunuz. yanında beğendirmeye gerek yok zaten 1k beğeni de 0,10 krş. spam olmaz 200-300 k alanı da gördüm efendim