Hayirli olsun merhaba

yaman

Banned
30 May 2018
81
0
0
Herkese Merhaba YamanBen

Hayirli olsun , forumun eksikleri var zamanla düzelir sanirim :)

admin

Yönetici
7 Kas 2017
227
2
18
webmastersitesi.net
Merhabalar evet ufak tefek eksiklerimiz mevcut hatta özelden belirtirseniz eksikleri ufak ufak yapmaya başlaya biliriz :) PM Bekliyorum eksikleri

yaman

Banned
30 May 2018
81
0
0
:)) Özelden yazda şartıda belirt :D
Valla kiymetli kardesim , vbulletin lisansi benimde var zamanında bende forum açtım eksikler insanın gözüne bir anda çarpmıyor :)

Zamanla mükemmel tasarımlar çıkartmıştım , burası için bir emek vermeyi düşünüyorum hayırlısı ile inşaAllah kaliteli bir görselliğe imza atacağım burada 'da 😊

Özel mesaj yazıyorum

yaman

Banned
30 May 2018
81
0
0
Merhaba :)

Alttaki linke tıklar mısın

https://i.hizliresim.com/qv2lmd.png

Konu altlarında bulunan "beğeni" butonu tıkladığınız'da "you like this" "bunu beğendiniz" Türkçe yazması gerekir , ayrıca ise sağ alt köşedeki "alıntı" butonu "QUATE" olarak standart "orjinal" ilk vBulletin hali hala duruyor butonların değistirilmesi gerekiyor

telefon mobil ile girerken "tablet" mobil uygulama özelliğini devreye sokmanız "WS" ailesinin kalitesini arttırır

En üstte bulunan "Webmastersitesi" logosu inanılmaz derece kolay bir tasarım olması yerine sol üst köşenin en baş kışmına yeni "Flash" veya "Gif" logo tasarımı yapılarak "WS" ailesine özel benimsenmiş bir "MASKOT" tasarlanmalı

ücretli üyelik kısmında sadece , kurumsal 1 günlük üyelik gözükmekte