Hayalini Kurduğun EK İŞ Fırsatı Kapında Bekliyor !

29 Ocak 2018
2
0
0
HAYALİNİ KURDUĞUN İŞ FIRSATI KAPINDA BEKLİYOR
Oriflame EK İŞ Fırsatı Nedir ?
Oriflame doğrudan satış yoluyla ürünlerini müşterilerine ulaştıran bir kozmetik şirketidir.
Hayallerinizdeki hayatı mı yaşıyorsunuz yoksa başkalarının hayallerini de bir oyuncu musunuz? Artık kendi hayallerinizi gerçekleştirmek için çabalamanızın vakti gelmedi mi ! Elbette herkesin istediği de zaten bu değil mi ? İşte oriflame bu noktada; sizlere hayatınızın şansını sunuyor ve sizler dünyanın en büyük kozmetik firmasının bir üyesi olmaya davet ediyor.Bu iş sayesinde sosyal hayatınız daha da büyüyecek, eğlenecek ve kazanç limitini kendinizin belirleyeceği bir işe sahip olacaksınız. Oriflame sizlere mükemmel bir iş sunduğu gibi, sizlerden hiç bir risk istemez. Yapmanız gereken, azimli, sabırlı ve tereddüt etmeden hayallerinize bir adım daha yaklaşmak olacaktır. Ücretsiz ve sıfır risk ile oriflame dünyasına sizde atılının !
Oriflame Network Sistemi Nasıl Çalışır ve Ne Kazandırır ?
Oriflame’e kayıt olunca;
– Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız.
– Satış yapınca %30 kar elde edersiniz.
– Üye kaydederek %3’ten %21’e kadar prim kazanırsınız.
– Alışveriş tutarınıza göre her ay farklı hediyelerden yararlanırsınız.
-Ekibinizi kurarak,her ay artan kazanç elde edebilirsiniz.
-Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerine ücretsiz katılırsınız.
-Sürpriz hediyeler,dolar ödülleri ve araba sahibi olabilirsiniz.
Oriflame’den yapacağınız alışverişlerde ödeme süresi 21 gündür.
Ödemenizi anlaşmalı bankalardan, PTT şubelerinden veya internetten danışman kodunuzla gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi Oriflame ile nasıl para kazanıldığını inceleyelim:
BP Nedir?
BP:Başarı Puan
ı
Oriflame tarafından herbir ürüne bir BP değeri belirlenmiştir.Her ürünün BP değeri farklıdır.
Oriflame’de 2 tür kazanç sistemi vardır.
1.Birinci kazanç,cep harçlığı dediğimiz günlük küçük ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere ürün satışından elde edilen ve evimizin kirasını,elektrik,su faturasını ödeyebileceğimiz,% 30 kar paylı kazançtır.
2.İkinci kazanç ise,hem satış yaparak hem de ekip kurup,ekibine yeni üyeler kazandırarak,evini,arabanı alabileceğin,tatiller,yurtdışı seyahatleri kazanabileceğin,ünvanlar alabileceğin kazançtır.
Oriflamede yüksek kazanç sağlamak için arkadaşlarınızı,komşularınızı ve akrabalarınızı üye yaparak işe başlayabilirsiniz.Örneğin,siz 5 kişiyi üye yaptınız diyelim.Üye yaptığınız kişilerde kendi üyelerini yaparlar ve bu zincir oldukça büyüyebilir.Herkes hakettiği kazancı alır.Alt ekibinizdeki üyelerin yaptığı satışlardan size bir grup başarı puanı verilir ve bu satış hacmi arttıkça size ilerde Oriflame tarafından maaş bağlanır.Bu seviyeye gelmek için ekibinizle sıkı bir şekilde satış ve pazarlama faaliyeti yapmalı ve her üyenizle ilgilenmelisiniz.Üyeleriniz arttıkça kazancınızda aynı oranda artar.
Ek gelir elde etmek yada kendi paranı kazanmak için hemen Oriflame güzellik danışmanı üyesi olabilir ve hem ürün sipariş vermeye,hem de üye kaydı yapmaya başlayabilirsiniz.18 yaşını doldurmuş olmanız ve bunu bir iş olarak görmeniz yeterlidir.
Sizi satışlarınız ve durumunuz hakkında sürekli yönlendiriyor olacağız.Her türlü sorularınızı bize sorabilirsiniz.Biz size ve takımınıza rehberlik ediyor olacağız.
Sistemimizin en güzel yanlarından birisi de,işimizi birinci dereceden bir yakınımıza devredebiliyor ya da miras bırakabiliyor olmamız.
Şimdi baştan alıp,açıklayacağım
ORİFLAME üyelik formunu doldurarak işe başlıyoruz.Cep telefonumuza gelen danışman kodumuz ile şifremiz bizim için önemli.Oriflame ailesine hoşgeldiniz,artık kendi ihtiyaçlarınızı % 30 indirim ile alabilirsiniz.Kataloğu elinize ulaştırdık,sizde çevrenizdekilere gösterdiniz,kendi ihtiyaçlarınızı da listelediniz diyelim.Daha sonra www.oriflame.com.tr den girerek,ürünlerin kodlarını yazarak,siparişinizi evinizden dışarıya çıkmadan verebiliyorsunuz.İlk adımda 100 TL.lik siparişten 30 TL.cebinize girdi bile))Ama bu işi 30 TL kazanmak için yapmıyoruz.Daha fazlasını nasıl kazanacağımızı anlatacağım.
Her katalog döneminin sonunda sizin ve grubunuzdaki danışmanların satışlarından oluşan BP ler toplanır.Bu toplam BP,sizin performans iskontonuzu ve seviyenizi oluşturur,kazancınızı belirler.
GRUP BP Performans İskonto Seviyesi
10000 % 21 (2100 tl-ve üzeri sınırsız kazanç)
6000 % 18 (1080 tl-1620 tl arası kazanç)
4000 % 15 (600 tl-825 tl arası kazanç)
2400 % 12 (288 tl-468 tl arası kazanç)
1200 % 9 (108 tl-207 tl arası kazanç)
600 % 6 (36 tl-60 tl arası kazanç)
200 % 3 (6 tl-15 tl.arası kazanç)

Arkadaşlar konu forum dışı web sitelerden alıntıdır. Ben bu ek işi 1 aydır yapıyorum sipariş başına ortalama %30-33 arası bir kar kalıyor %12 seviyesine çıkarsanız heray 300TL yatıyor ama alt üye toplamanız gerek bu işi yapmak isteyen avantajı şu olur bilgisayar ve internet kullanımı konusunda bilgili arkadaşlar çok kolay üye bulabilirler. kısaca mantık şu üye oluyorsun ücretsiz katolog eline geliyor oradan ürün satıyorsun örneğin 200TL lik ürün sattın siteden sipariş veriyorsun sana 130-135 e geliyor ödemeyi ürün eline gelince 21 gün içinde ödüyorsun avantajı o 21 gün vadeli alıyorsun.
Referans olmadan kayıt yok diye biliyorum.

Referanslı Link:https://tr.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=3826279
Referanslı linkten kaydolursanız benim alt ekibime dahil olursunuz ben sizlerin sponsoru olarak adlandırılıyorum bu durumda takim lideri olarak orifleme bölge sorumluları ile iletişim kurup sizlerin ücretsiz katologlarını gönderiyor ve 21 gün vadeli ödemek için 340 TL ön bakiyenizi tanımlatabiliyorum.
ayrıntılar için pm veya skype:tanertekinkayaa