Haritalara Kayıt Servisi

Superisi

Banned
17 Ocak 2018
103
0
0
ankara
www.oyungemisi.com
Haritalara Kayıt Servisi İle Haritalara Kayıt Olarak Müşterileriniz Tarafından Bulunun
Haritalara kayıt olmak öncelikli olarak lokal hizmet veren işletmeler başta olmak üzere, günümüzde tüm küçük ve orta ölçekli işletmeler ile birlikte kurumsal şirketler için olmazsa olmaz duruma gelmiş bulunmakta. Haritalara işyeri ekleme işlemi sayesinde ilgili servislerin pek çok avantajlarından faydalanabiliyor, çevrenizde bulunan daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabiliyorsunuz.

Neden haritalara kayıt olmalısınız?

Günümüzde insanlar en temel konularda bile ihtiyaçları için arama motorlarından faydalanırlar. Doğal olarak arama motorlarının kendileri için en faydalı içeriği, en pratik şekilde sunmalarını beklerler. İşte tamda bu noktada arama motorlarının harita servisleri devreye girer. Harita servisleri kişinin bulunduğu konum üzerinden çevresinde bulunan haritalara kayıt olmuş en ilgili işletmeyi sonuçlarda listelerler. Böylelikle kişi öncelikli olarak ihtiyacına yönelik faydalanabileceği en yakınındaki işletmeler ile muhatap olur. Bu durumda kişi ihtiyacını kolay bir biçimde karşılarken, işletme de çevresindeki onu arayan potansiyel müşterileri gerçek müşteriye çevirme fırsatını edinmiş olur. Dolayısı ile sistem hem arayan kişi, hem de aranan işletme açısından verimli olarak çalışır.

Haritalara Kayıt Servisi İle Hangi Servislere Kayıt Olacaksınız

Haritalara kayıt servisi bu hizmeti çok şubeli/bayili işletmeler ile birlikte Haritalara Kayıt Servisi | Haritalara Kayıt Servisi üzerinden tekil işletmelere sunmaktadır. Hizmet paketleri 1, 3 ve 5 yıllık paketlerden oluşurken, paketler dahilinde Google haritalar, Yandex haritalar, Apple haritalar, Tomtom navigasyon cihazları, Here haritalar, Yelp haritalar, Foursquare haritaların tamamına işletmenizin kayıt işlemini sağlamaktalar. Aynı zamanla bu hizmeti satın almanız ile birlikte 3. Parti konum servisi hizmeti sunan Swarm, Whatsapp ve Instagram gibi sosyal platformlarda da konum bildirimlerinde işletmeniz görünür. Dolayısı ile tüm haritalara konum ekleme işleminiz sağlanmış olur.

İş yerimi haritalara nasıl kayıt ederim?

Hemen aşağıda yer alan bağlantı üzerinden haritalara kayıt servisine ait web sitesine ulaşarak işyerinizi haritalara kayıt edebilir ve harita servislerinin size sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Haritalara kayıt servisi konusunda uzman ve profesyonel bir biçimde bu hizmet sürecini sunmaktadır. Sizde işletmenizin haritalarda doğru bir biçimde görüntülenmesini istiyor ve bu süreci uygun bir fiyat karşılığında çözümlemek istiyorsanız web sitelerini incelemenizde fayda var.

Haritalara Kayıt Servisi: Haritalara Kayıt Servisi | Haritalara Kayıt Servisi
 

Benzer konular