Hangi web sitesi para kazandırır.

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Site Alım Satım kategorisinde Wiki tarafından oluşturulan Hangi web sitesi para kazandırır. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,020 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Site Alım Satım
Konu Başlığı Hangi web sitesi para kazandırır.
Konbuyu başlatan Wiki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Wiki

Wiki

Banlı Kullanıcı
6 Haz 2018
63
0
0
Offline
Her internet girişimcisinin hayalidir bir web sitesi açıp oturduğum yerden interneti kullanarak para kazanmak! Aslında bu pek tabi mümkün fakat asıl soru hangi kategoride ne üzerine site açmalı? Eğer niche site işiyle ilgilenmeye yeni başladıysanız veya web siteleri yapıp siteler üzerinden para kazanmayı hedefliyorsanız bu makale sizi hangi web sitelerin para kazandırdığı konusunda az da olsa aydınlatabilir.

Bu sayfaya geldiğinize göre Niche Sitenin ne olduğu konusunda bir takım bilgiye sahipsiniz demek, yok rastgele geldim ne olduğunu öğrenmek istiyorum derseniz de bu linkteki makaleyi okumanızı öneririm.

Niche sitelerden para kazanmayı hedefliyorsanız eğer bu işi hakkıyla yapıp bu işten ciddi paralar kazanan bir kaç örnek görmek istemeniz son derece doğal. Buradan yola çıkarak sizler için bir kaç başarılı niche site örneği buldum ve bunları paylaşıyorum. Paylaşıma başlamadan önce şunu söylemeliyim siteler ingilizce dilince yapılmış projeler ve genelde Avrupa ve ABD de Gogole Adsense tık başı maliyetleri epey yüksek olduğu için basit bir niche site bile ayda binlerce dolar kazandırmaya yetiyor durum Türkiye de o kadar iç açıcı değil ama yine de akmasa damlar ayda binlerce lira değil de yüzlerce lira kazanayım diyenler için Adsense tık reklamcılığı işinde en kazançlı çözümdür.

Sizinle paylaşacağım web sitelerinden yola çıkarak benzer veya alternatif siteler üreterek sitenize reklam alabilir veya adsense reklamları ile destekleyebilirsiniz. Eğer projenizden verim alabilirseniz aynı sistemi farklı alternatiflerle çoğaltarak kazançlarınızı arttırmak mümkündür.

KAYNAKÇA : http://siyahpara.com