Hangi Oyun Konsolunu Almalıyım

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Dünyası kategorisinde dizinseda tarafından oluşturulan Hangi Oyun Konsolunu Almalıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,015 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Dünyası
Konu Başlığı Hangi Oyun Konsolunu Almalıyım
Konbuyu başlatan dizinseda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan OyunKral

dizinseda

Kayıtlı Üye
13 Ara 2017
1
0
0
Hangi Oyun Konsolunu Almalıyım?
Arkadaşlar merhaba. Ben genellikle PES ya da FİFA gibi oyunları oynamak için bir oyun konsolu arıyorum. Oyun oynarken rahat olması benim için çok önemli. Oldukça esnek ve ergonomik olmalı. Logitech, Xbox gibi markaları inceliyorum. Özellikler vs. yazılıyor iyi koş da ben kullananlardan duymak istiyorum. Kablosuz olması tercihim.
Fiyat olarak da çok ucuza dandik ürünlere para vermek istemiyorum. Üç beş gün sonra elimde kalmasın. Birkaç sene rahat kullanacağım bir ürün olsun. Xbox one kablosuz kumanda set ilgimi çekti. Fiyatı da normla bence. 300 - 400 TL aralığında düşünüyorum. Kullananlar varsa ya da başka bir şey önerecekler varsa açığım arkadaşlar.

canergkts

Kayıtlı Üye
12 Eki 2018
39
0
0
Hocam size uygun konsolu kendiniz seçersiniz. Ne tarz oyunlar sevdiğinize ne tarz oyunlar oynayacağınıza bağlı bir iş yani anlayacağınız.

Gjz0

Kayıtlı Üye
12 Şub 2018
211
0
0
Ötüken
Hocam size uygun konsolu kendiniz seçersiniz. Ne tarz oyunlar sevdiğinize ne tarz oyunlar oynayacağınıza bağlı bir iş yani anlayacağınız.
Sanırım arkadaş yanlış aktarmış bu sebepten ötürü sizde yanlış anlamışsınız.
Arkadaş sanırım gamepad/joystick arıyor.
Öneri yapacak olursam logitech'e yönel tüm ürünleri kaliteli 15 güne elinde kalmaz.

OyunKral

Kayıtlı Üye
18 Ara 2018
16
0
0
Evet arkadaşımız konsol aksesuarından bahsetmiş konsol bana da josticki anımsatır lakin oyun konsolu dediğimiz şey xbox ve ps , nintendo vs.

Joystick ve diğer aksesuarlar için benimde tercihim logitech olur.