Hangi Oyun Konsolunu Almalıyım

13 Ara 2017
1
0
0
Hangi Oyun Konsolunu Almalıyım?
Arkadaşlar merhaba. Ben genellikle PES ya da FİFA gibi oyunları oynamak için bir oyun konsolu arıyorum. Oyun oynarken rahat olması benim için çok önemli. Oldukça esnek ve ergonomik olmalı. Logitech, Xbox gibi markaları inceliyorum. Özellikler vs. yazılıyor iyi koş da ben kullananlardan duymak istiyorum. Kablosuz olması tercihim.
Fiyat olarak da çok ucuza dandik ürünlere para vermek istemiyorum. Üç beş gün sonra elimde kalmasın. Birkaç sene rahat kullanacağım bir ürün olsun. Xbox one kablosuz kumanda set ilgimi çekti. Fiyatı da normla bence. 300 - 400 TL aralığında düşünüyorum. Kullananlar varsa ya da başka bir şey önerecekler varsa açığım arkadaşlar.

12 Eki 2018
39
0
0
Hocam size uygun konsolu kendiniz seçersiniz. Ne tarz oyunlar sevdiğinize ne tarz oyunlar oynayacağınıza bağlı bir iş yani anlayacağınız.

12 Şub 2018
212
0
0
Ötüken
Hocam size uygun konsolu kendiniz seçersiniz. Ne tarz oyunlar sevdiğinize ne tarz oyunlar oynayacağınıza bağlı bir iş yani anlayacağınız.
Sanırım arkadaş yanlış aktarmış bu sebepten ötürü sizde yanlış anlamışsınız.
Arkadaş sanırım gamepad/joystick arıyor.
Öneri yapacak olursam logitech'e yönel tüm ürünleri kaliteli 15 güne elinde kalmaz.

18 Ara 2018
16
0
0
Evet arkadaşımız konsol aksesuarından bahsetmiş konsol bana da josticki anımsatır lakin oyun konsolu dediğimiz şey xbox ve ps , nintendo vs.

Joystick ve diğer aksesuarlar için benimde tercihim logitech olur.