Hangi Makineyi Almalıyım?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fotoğrafçılık kategorisinde Poveglia tarafından oluşturulan Hangi Makineyi Almalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,283 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fotoğrafçılık
Konu Başlığı Hangi Makineyi Almalıyım?
Konbuyu başlatan Poveglia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan webciacar

Poveglia

Kayıtlı Üye
30 Kas 2017
8
0
0
Offline


Arkadaşlar ben bir süredir fotoğrafçılık ile ilgileniyorum. Eğitimlere, seminerlere katıldım. Kendimi biraz geliştirdim. Artık hesaplarımda yeterince takipçim var. Bu yüzden dış çekim fotoğrafçılığı işine girmeyi planlıyorum. Başlangıç için kullandığım bir profesyonel makinem vardı ancak yetersiz geliyor. Şimdi fotoğraf makinelerini araştırıyorum. Aklımda birkaç tane var ama emin değilim. Araştırma aşamasındayım. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Önerebileceğiniz makinelere açığım.


Şunu belirteyim ki arkadaşlar stüdyom yok. O yüzden stüdyo makinesi istemiyorum. Hem stüdyo hem de dış çekim makinesine vereceğim para ile kaliteli bir dış çekim fotoğraf makinesi almak istiyorum. Bütçemi esnetme imkanım var. 10 bin liraya kadar olan makineleri inceleyebilirim. Paraya kıyacağım için en iyisi olsun istiyorum.