Günlük 4-7 euro Kazanmak İsteyenler buyurun. Kanıt İçerde

14 Ara 2017
6
0
1
Merhaba Arkadaşlar,
Uzun zamandır internette reklam ve benzeri sitelerde para kazanmaya çalışıyorum. İyi kazandığım da oldu hiç kazanamadığım da. Bugüne kadar neredeyse 500 ün üzerinde sitede gezinip para kazanmaya çalıştığım için artık bir sitenin ödeme yapıp yapmayacağını 2-3 günlük kullanımın ardından anlıyorum. Sizlere bu siteleri araştırma maceramda yeni tanıştığım ve gerçekten hayretle ve sabırla girmeye devam ettiğim bir reklam sitesini tanıtmak istiyorum.

Ben samimi olmak istiyorum ve sizlere herhangi bir yalan söylemek istemiyorum arkadaşlar. Sonuçta hepiniz emek harcıyorsunuz. Size yalan söyleyip emeğinizin hakkına girmek istemem. Bu yüzden oldukça şeffaf olacağım. Siteye 5 gündür kayıtlıyım arkadaşlar ve 30 € (euro) kazanç elde ettim ve ekran görüntüsünü de paylaşacağım.
resim.jpg
Başta şunu belirtmek isterim ki arkadaşlar bunca yıllık deneyimime istinaden bu sitenin reklam tıklamaları üstünde çok ciddi kontroller sağladığını ve bu kontroller sayesinde hiçbir oto yazılımın sistemden para kazanamayacağını anladım. Yani site kimseye haybeden para kazandırmıyor. Tamamen emek odaklı bir site. Reklam tıklamaları hiç bir şekilde sizin elinizden uçup gitmiyor yani site size ne vaad etmişse onu veriyor. Sitede üyelik paketleri var ancak ben hiç bir üyelik paketi satın almadan o kazancı elde ettim. Siteye kesinlikle para çekebilmek için bir depozito ödemenize gerek yok. Para çekme kuralları var ancak mali değil. İlk önce 100 adet reklam tıklamasına ulaşmanız gerekiyor.

Ben 5 günde ulaştım. Zaten herkes 5 günde ulaşabiliyor. Çünkü Ana reklamlardan günde 19-20-21 civarı reklam veriyor(bu rakamdan aşağı düşmedi). Onun dışında birçok reklamı daha var ve kazancınız gittikçe katlanıyor. Bütün bunlar tek bir referansın olmadan kazanılıyor. Yani 5 günde 30 € (euro) kazanç. Ekstra bir de referanslar eklenirse işin içine, gerçekten ciddi rakamlar kazanılabilir. Referansınızın tıkladığı reklam değerinin %10 u size aktarılıyor.

Ancak para çekebilmeniz için ikinci kural ise 10 adet referans bulmanız. Ve benim burada post açma sebebim de bu arkadaşlar. Sahte 10 tane referans düzenleyip alabilirdim ancak hem daha çok insana bu sistemi duyurmak hemde adil olmak adına buraya geldim.(geçmişte çok sahte ref düzenledik ama o paranın hayrını hiç görmedik.). Zaten 10 sahte hesapla uğraşamam ve tek hesaptan kazancım olur ancak adil olunca referanslarınız her gün giriyor ve size para kazandırıyor. Referans kazancınızdan emin olabilirsiniz arkadaşlar çünkü çok güzel para kazandırıyor bu site. Kimse günlük 4-7 € (euro) arası kazancı göz ardı edemez...

Sonuç olarak arkadaşlar çok fazla site gördüm ancak belki de kazanç sağladığım 10 farklı sitenin toplamına eşit bu siteden kazandıklarım. Ve asla ama asla pişman olmayacağınıza %100 garanti ederim.

Ödeme yöntemi olarak PAYZA, PERFECT MONEY ve PAYEER kullanıyorlar. Payza kullanıyorum ben. Hiç kullanmamış olan arkadaşlara da destek olurum. Kullanımı çok basittir.

Altta sitenin linkini paylaştım arkadaşlar linkten üye olduğunuz anda size daha bilmek istediğiniz ne varsa ve sitede anlat anlat bitmeyen kazanç yöntemlerini özel olarak tel numaramdan konuşabiliriz.

*** Hepinize Bol Kazançlar ŞİMDİDEN ***

>>>>>>> Kayıt ol <<<<<<<

14 Ara 2017
6
0
1
Arkadaşlar konu günceldir. Hatta şu anda olan bir kampanyayı söylemeyi unuttum. ilk 220 bin kullanıcısına 3 euro veriyor. 3 euro yu almak isteyen arkadaşlarada nasıl alacakları hakkında yardımcı olucam arkadaşlar. kazançlar çok iyi linkimden üye olmayı unutmayın bol kazançlar

11 Ocak 2018
2
0
0
10 referans kuralını neye dayanarak getirmişler önce onu incelemek lazım. kanıt içeride demişsiniz ancak sitede sizin adınıza 30 euro hakkınız olduğu yazıyor sadece yani gerçekte bir para transferi yok sizin banka hesabınıza.

scam (dolandırıcılık) olduğuna dair güvenilir kaynaklar: 1 2

Görünen o ki kanıt diye sunduğunuz şey 30 euroyu 10 kişi davet ederek çekebileceğinizi düşünmeniz.