Güncel airdropların yeni adresi | Airdropturkiye.com

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde airdropturkiye tarafından oluşturulan Güncel airdropların yeni adresi | Airdropturkiye.com başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Güncel airdropların yeni adresi | Airdropturkiye.com
Konbuyu başlatan airdropturkiye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan airdropturkiye

airdropturkiye

Kayıtlı Üye
20 Tem 2021
1
0
1
Offline
Kripto para dünyasını yakından takip edenlerin iyi bildiği bir konudan bahsetmek istiyorum. Kripto paraların ve borsaların tanıtım amacıyla yaptığı coin airdropları sayesinde kedinize ek bir gelir sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz ?


Kripto paralar ve coin borsaları daha fazla kullanıcıya ulaşmak, kitlesini genişletmek ve olası müşteri potansiyelini büyütmek amacıyla, projelerinde fonlarının bir kısmını artık airdroplara ayırmaktadır. Coin airdrop takibi yaparak ve bu airdroplara katılım yapabilirsiniz. kendinize bir ek gelir yapabilirsiniz. Güncel airdrop fırsatlarından haberdar olabilmek için güncel airdrop fırsatları kategorimizi takip edebilirsiniz.

Ek olarak Türkçe şekilde coin airdrop paylaşımı yapan Airdropturkiye.com sitemizi takip ederek, güncel airdroplara kolayca katılım yapabileceksiniz. Airdrop nedir? daha detaylı bilgi istiyorsanız Airdropturkiye'nin paylaştığı Airdrop nedir? Yazısını okumanızı tavsiye ederim.
Airdropturkiye sitesinde sadece güncel airdroplara değil, güncel kripto para heberlerini, güncel bitcoin fiyatını takip edebilir ve Kripto para haberlerine en önce siz haberdar olabilirsiniz.

Site linki: https://www.airdropturkiye.com/