Google Sıra Bulucu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Web Tabanlı Uygulamalar kategorisinde brkrtp tarafından oluşturulan Google Sıra Bulucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 421 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Web Tabanlı Uygulamalar
Konu Başlığı Google Sıra Bulucu
Konbuyu başlatan brkrtp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan brkrtp

brkrtp

Kayıtlı Üye
7 Nis 2020
1
0
1
Offline
Selamlar, sizlere google da anahtar kelimenizde sıranızı bulabileceğiniz çok basit ve çok kullanışlı bir siteyi göstermek istiyorum.


Yukarıda gördüğünüz gibi web sitenizin adresini ve anahtar kelimenizi yazıyorsunuz. Daha sonra sıramı bul butonuna tıklayın. Ve sonuçlar aşşağıda :)

Gördüğünüz gibi size sitenizin kaçıncı sırada olduğuna dair bilgi veriyor. Bilgi vermekle kalmıyor. Sitenizin geçmiş konumlarını da bu sayfadan (kullandıkça) görebilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerinizin iniş çıkışlarını takip edebilir ve google dalgalanmalarını da tespit edebilirsiniz.
Dip not geçmek gerekirse sıra bulucu ilk anahtar kelimenizi sorgulamaya başladığınız zaman yaptığınız sonuçları kayıt altına alıyor. Sürekli bu siteden sorgulama yaparsanız geçmiş kayıtlarınızı da görebilirsin.
Şimdi gelelim site adresini sizlerle paylaşmaya buyrun:

Ucretsiz Google Sıra Bulucu ve Sıra Takip Analizi

Kaynak: Google Sıra Bulucu