Google News'e Kayıtlı Sitede İçerik Pazarlama Hizmeti

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanıtım Yazısı kategorisinde Alia Rior tarafından oluşturulan Google News'e Kayıtlı Sitede İçerik Pazarlama Hizmeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 64 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanıtım Yazısı
Konu Başlığı Google News'e Kayıtlı Sitede İçerik Pazarlama Hizmeti
Konbuyu başlatan Alia Rior
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alia Rior

Alia Rior

Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
9
0
1
Turkey
www.aliarior.com
Offline
Wordpress, SEO, Dijital pazarlama ve sosyal medya ağırlıklı olarak içerik paylaşımı yaptığım AliaRior.com sitemden siz de içerik pazarlama hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca sitem bilinen sosyal medya araçları dışındamilliyet sizden size, flipboard, bundle, papiroomvb. gibi aktif olarak yayım yapmaktadır.

***Lütfen Kurallara Uygun İçerik Gönderiniz. Aksi durumda aliarior.com sitesine uygun şekilde düzenlenip yayına alınır ve sorumluluk kabul edilmez.***

Tanıtım Yazısı Şartları


1. Tanıtım yazıları siteye göre uygun bir kategoride yayınlanır.

2. Yayınlanacak olan tanıtım yazısı en az 300 kelimeden oluşmalı ve daha önce başka bir web sitesinde yayınlanmamış olmalıdır.

3. Yazı içerisinden yalnızca bir domaine (1) adet dofollow link çıkışı yapılabilir.

4. Yazıda kullanılmak üzere (1) adet öne çıkan görsel belirlenmelidir. Belirlenecek görsel yatay dikdörtgen formunda olmalı ve minimum 900 piksel genişliğinde olmalıdır. Görsel site ismi veya reklam metni yer almamalıdır. Görsel hakkı size ait veya lisanslı bir görsel olmalıdır. Aksi durumda uygun görseli biz koyarız. (Örnek için sitedeki görsellere de gözatabilirsiniz)

5. Yayınlanan içerikler isteğe göre sürekli şekilde ana sayfada gösterilmez. Yayınlanma tarihine göre sıralanarak gösterilir.

6. Tanıtım yazıları süresiz olarak yayınlanır. Yayınlanan içerik, aliarior.com yayında olduğu sürece ve 7. Maddede belirtilen şartlar oluşmadığı sürece yayından kaldırılmaz.

7. Tanıtım yazısı içinde link verilen domain (alan adı) boşa düşmüş ve kapanmışsa veya başka bir domaine herhangi bir yöntemle yönlendirme yapılmışsa tanıtım yazısını yayından kaldırma veya linkleri kaldırma işlemi yapılır.

8. Tanıtım yazısı içinde link verilen sayfa yayından kaldırılmışsa, mevcut link kök domaine yönlendirilecek şekilde site yönetimi ile anlaşma sağlanıp yeniden düzenlenebilir. Anlaşma durumu olmadığı zaman linkler kaldırılır ve içerik uygunsa yayına devam eder.

9. Adı, konusu veya içeriği yetişkinlere özel ürünler, p*rno, bahis, alkol, kumar, fal, torrent veya warez olan web siteleri ile ilgili tanıtım yazısı çalışması yapılmaz.

10. Tanıtım yazısı alımı yapan kişi yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Aklınıza takılan konular için sipariş vermeden önce iletişime geçiniz.

Referanslar:
Hosting com tr, sempeak com... Daha fazla referans için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş yöntemleri:
Yöntem 1:
Yöntem 2 : Yöntem 3 : Yöntem 4 : Dilerseniz PaPara veya Havale ile ödemenizi yapabilirsiniz. Bunun için ayrıca iletişime geçiniz.
NOT: Fiyatlar platform masraflarına göre değişkenlik göstermektedir.