Global İslami Evlilik Sitesi

20 Ara 2017
10
0
0
Global İslami Evlilik Sitesi
Türkiye’nin tek global İslami evlilik sitesi olan bu sitede gönülden sevenler birbirlerini daha güvenilir ve kolay yoldan buluyorlar. İslami evlilik prensibi baz alınarak kurulan bu site tüm dünyada ki Müslümanların evlilik amacı ile siteye kayıt yapmalarına olanak sunuyor.

Site çeşitli güvenlik sertifikaları ile korunan ve siber saldırılara karşı iyi bir önlem alınan kaliteli bir site olarak karşımıza çıkıyor. Sizde hayalinizde ki eş adayına ulaşırken sitenin güvenilir yazılımı ile tereddütlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Anlık mesajlaşma sistemi ile sitede bulunan üyeler ile kolay bir şekilde iletişim kurulabilir. Evlilik sitesinde yer alan bazı protokoller çerçevesinde üyelerin güvenlikleri kontrol altına alınmıştır. Üyeler birbirleri ile resim paylaştığında sistem 20 saniye içerisinde karşı cinse gönderilen resmi otomatik olarak silecektir.

Global İslami Evlilik Sitesi


İslamın getirdiği ahlakı ve yaşam tarzını benimseyen e amacı yalnızca evlilik ve mutlu bir yaşam sürmek isteyen kişileri bir araya toplayan site ne flört ne de arkadaşlık sitesi olarak faaliyet göstermez.
Eğer bu amaçla siteye giren ve site üyelerinden gelen şikayetler olursa bahsi geçen kişinin üyeliğini kayıtlarımızdan kalıcı olarak siliyor ve hiçbir bireyin muzdarip olmasına izin vermiyoruz. İslami evlilik sitesi ile sizde hayalinizde bulunan eş adayına kolay ve güvenilir yoldan ulaşmanın huzurunu ve rahatlığını yaşayın! Üyelik bilgilerinizi oluşturun ve hemen üyelerimiz ile iletişimde bulunun!