Satış GIGC.NET.TR - Web Hosting ve Sunucu Hizmetleri

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hosting Firmalari kategorisinde BartuT tarafından oluşturulan GIGC.NET.TR - Web Hosting ve Sunucu Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 67 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hosting Firmalari
Konu Başlığı GIGC.NET.TR - Web Hosting ve Sunucu Hizmetleri
Konbuyu başlatan BartuT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BartuT

BartuT

Kayıtlı Üye
29 Haz 2020
4
0
1
istanbul
www.gigc.net.tr
OfflineBizim Hikayemiz

Tunçbilek Bilişim ve İnternet Hizmetleri , Haziran 2013 yılında İstanbul' da kuruldu. Yedi seneyi geçen internet hizmetleri faaliyetlerimiz ile her düzeyden, her platformdan bizi seçen kullanıcılarımızdan sahip olduğumuz tecrübe ile Türkiye'nin hosting ve sunucu sektörüne katkı sağlayan firmamız, veri güvenliği, mobil uygulama hizmetleri, alan adı tescili, web barındırma (web hosting), sunucu barındırma, oyun sunucusu, sunucu kiralama ve sanal sunucu kiralama hizmetleri sağlar.
Gigc.net.tr, 2020 yılı itibarı ile Tuncbilek Bilişim ve İnternet Hizmetleri' nin markasıdır. Yenilikleri ve ürettiği internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.
Gigc.net.tr, web barındırma (web hosting), sunucu barındırma, oyun sunucusu, sunucu kiralama ve sanal sunucu kiralama alanında uygun fiyat politikası ile özgün bir şekilde ürettiği teknolojiler ile işinize değer katarken, 7 gün 24 saat esasına dayalı çalışan operasyonu birimi ile birlikte birebir yedekli alt yapısı ile iş sürekliliğini en üst düzeyde tutar.


Vizyon ve Misyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer internet hizmet kuruluşları tarafından örnek alınan internet servis sağlayıcısı olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm kullanıcılarımıza en yüksek kalitede ve uygun fiyat politikasıyla internet hizmeti veren, kullanıcılarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı internet hizmet kurumu olmak ve bunu muhafaza etmekdir.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, uygun fiyat politikası ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle hizmet veren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.


Hizmetlerimiz
Web siteniz ve projeleriniz için ekonomik, yüksek donanımlı ve sonuç odaklı çözümlerimizle yanınızdayız!

Kurumsal Bilgiler

Fatih V.D. - 8670491034
Adress: Balat Mah. Hızır Çavuş Mescidi Sk. No: 40A Fatih / İSTANBUL
Tel: 0212 706 2505 - WhatsApp
e-Posta: info@gigc.net.tr
Yer sağlayıcısı bilgilerimizi görüntülemek için tıklayınız