Forum Tanitim Sistemi En Uygun Fiyatlar ile Sizlerle

palmara

Kurumsal
28 Haz 2018
9
0
0

Türkiyede Bir İLK Olarak Forum Tanıtım Sistemimizi Sizlere sunmaktayizdir.
Forum Sitesine Makalenizi Paylaşarak Backlink Alma imkanı

Sitenizi, Altsayfalarınızı, Paravan Sitelerinizi Etkili Güçlendirme imkanı

ilk 20 Kişiye.. 50 ADET Limit Hediyemizdir..

Forum Tanıtım Sistemimiz Listesinde Şuanda Toplam 300 ile 400 Tane Farklı farklı Forum siteleri mevcuttur. Bu forum sitelerine istemiş olduğunuz vakit tanıtım yapa bilirsiniz sitenizi tanıta bilmektesinizdir ve sitenize forumlardan backlink sağlaya bilirsiniz.

Forum tanıtım sistemimiz nasil işliyor diye soracak olursanız Onlarca Paralar vermeye gerek kalmadan uygun bir fiyat ile dilemiş olduğunuz forumu seçip istemiş olduğunuz gibi tanıtımları gercekleştire bilmektesinizdir.

Sistemde Rapor veriliyormu?

Sistemimizde 300 Yakın Site bulunmasıyla birlikte , Ve hala farklı farklı siteler eklenmeye devam etmektedir.. Yapmiş olduğunuz Tanıtımlar Özel RAPOR Sistemimiz sayesinde Size Rapor halinde vermektedir.

Sistemde Nasil Siteler var?

Sistemimizde Dünyanin Her yerinden Siteler bulunmaktadir. Türkiye , Amerika, rusya, Almanya, Rusya, vs vs Dünyanın Her yerindeki Forum Tanıtımlarına Müsade eden bütün siteleri bulup Sizlere Sunmaktayizdir.

Peki Sistem nasil çalişiyor ?

Sistemimiz Tamamen LİMİT Üzerine çalişmaktadir. Örneğin Sizler 1000 Tane Tanıtım için Limit aldınız ve bu Sistemde 1000 tane Gönderim yapa bilmektesinizdir ve bu sayede Onlarca para vermeye gerek kalmadan FARKLI FARKLI Sitelerinize İstemiş olduğunuz kadar Forum Tanıtım Yapa bilme ve BACKLİNK kazanma şansını yakamaktasinizdir.. İstersenizde Arkadaşınızın Sitesine Forum Tanıtım Yapıp Arkadaşınıza Hediye bile ede bilirsiniz :)

Sistemden Limit Almiş olsam Ben Forum Tanıtım Sata bilirmiyim Başka yerlerde?

Başka Platformlarda istediginiz FORUM Sitelerinde , satışını gerçekleştire bilirsiniz. İster Kendi siteleriniz için alırsınız isterseniz Ticaret Yaparak başka platfrom'larda FORUM TANITIM olarakda satışını gerçekleştire bilmektesinizdir.. Şuan bakıldığında 100 Tane foruma 10 TL - 50 TL arası Fiyat veriliyor.. Sizlerde Satışını Gercekleştirip, Ticaret yaparakda para kazana bilirsiniz..

Peki Ücretlendirme Ne kadar?

Şimdilik Kısa Süreliğine Kampanya yapalim dedik ve.. Kampanya ile birlikte.. Sizlere indirimli Limit Fiyatlarından vermekteyizdir..

1000 BİN Tane Forum Tanıtım Limit Fiyatı 40 TL
3000 BİN Tane Forum Tanıtım Limit Fiyatı 100 TL
5000 BİN Tane Forum Tanıtım Limit Fiyatı 150 TL
8000 BİN Tane Forum Tanıtım Limit Fiyatı 200 TL
10000 BİN Tane Forum Tanıtım Limit Fiyatı 250 TL --

KISA SÜRELİĞİNE Bu Şekilde kampanyamız mevcuttur..

BUNUNLADA BİTMEDİ.. SIRA VERECEĞİMİZ HEDİYEDE :)

100+ Siteye Sınırsız.. Captchasız imleme Gönderimi Sistemi..
Altsayfalarınızı, Paravan Sitelerinizi Etkili Güçlendirme imkanı

BUNUNLADA BİTMEDİ.. LİMİT ALAN Değerli müşterilerimize.. 3 GÜNLÜK 100 Tane farklı farklı sitelere Sosyal İmleme Sınırsız Bir Şekilde gönderim.. Üyeliği Açılacaktir ve 3 Günlük Sınırsız bir şekilde Sosyal İmleme Sitenize veyahut farklı Sitelerinize imleme yapa biliceksinizdir:)

Son düzenleme: