Fiyat Laboratuvarı | Fiyat Karşılaştırma, Ürün Analiz ve Ticaret Ağı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bilgi Arşivi kategorisinde vbasic tarafından oluşturulan Fiyat Laboratuvarı | Fiyat Karşılaştırma, Ürün Analiz ve Ticaret Ağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,884 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bilgi Arşivi
Konu Başlığı Fiyat Laboratuvarı | Fiyat Karşılaştırma, Ürün Analiz ve Ticaret Ağı
Konbuyu başlatan vbasic
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vbasic

vbasic

Kayıtlı Üye
4 May 2018
12
0
1
www.google.be
Offline


Alışveriş sektörüne yeni bir proje kazandırmanın heyecanını yaşadığımız yeni projemiz Fiyatlab beta sürecine başlamış bulunmaktadır. Bu süreç boyunca ağırlıklı olarak telefon üzerine hizmet verecek olan projemizde ilerleyen zamanlarda beyaz eşya, ev aletleri, kozmetik ve otobüs / uçak biletlerine kadar bir çok fiyat karşılaştırma sistemi sizlerle olacaktır.

FL projesi, anlaşmalı olarak hiç bir mağaza ile çalışmaz. Şuan için (01.08.2019) ağımızda bulunan 9 farklı online alışveriş mağazasında satışı bulunan ürünlerin fiyatlarını analiz ederek en uygun sonuçları listelemeyi hedefler. Aynı zamanda ürünlerle alakalı detaylı analizlere de ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma sepeti sayesinde aynı kategoride bulunan ürünler arasında ürün özellikleri ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Beta sürecinde yetersiz sunucu alt yapımızdan dolayı fiyat güncellemeleri 120 dakikada bir yapılabilmektedir.

Ürünler ve Fiyatlar Hakkında Eleştiri, Şikayet ve Tavsiyeler
Ürün sayfasında, ürün hakkında eleştirilerini dile getirebileceğiniz kullanıcı yorumları bölümü bulunur. Bu alanda tavsiyelerinizi, şikayetlerinizi yada kişisel yorumunuzu belirtebilirsiniz. Eğer mağazalar hakkında eleştiride, şikayette bulunmak istiyorsanız forum sayfamızda bulunan "Alışveriş Dünyası" kategorisini kullanabilirsiniz. Ürünlerin Puanlanması, FL'da bulunan ürünler kesinlikle editörler tarafından puanlanmaz, ürünlere daha önce deneyimlemiş kullanıcılarımız puan verir, alınan genel ortalama ziyaretçiye yansıtılır.

Alışveriş ve Fiyat Analizinin Kalbi FL Forum'u
FL sadece fiyat analiz ve ürün bilgileri ile sınırla kalmasın, birde daha detaylı tartışmalar yapabileceğimiz topluluk sayfası oluşturalım dedik. Karşınızda, FL Forum'u.

FL Forum, sadece alışveriş forumu ile sınırlandırılmamış ticaret yapılabilecek, soru cevap yapılabilecek, teknolojiler ve gündemden çeşitli olayları tartışabileceğimiz topluluk sayfasıdır. Topluluk sayfamızın sadece basit bir forumdan ibaret kalmaması için topluluk kelimesinin hakkını vermesi açısında küçük çaplı sosyal ağ yapısında geliştirmeye çalışıyoruz.Mobil, table gibi tüm ekran çözünürlükleriyle uyumlu olan forum / topluluk sayfamıza hepiniz davetlisiniz.

Daha Önce Görülmemiş Forum Ticaret AğıDaha önce görülmemiş, forum tabanlı ticaret ağını tüm FL üyelerinin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Geniş kategorilendirme ağı, kategorilere ait alt kategoriler. İlan sınırı yok, ilan içeriklerinde sınırlama yok! İlanlarınızı kolay oluşturabileceğiniz ve kolay düzenleyebileceğiniz alt yapı, kolay ulaşabilirlik, kolay iletişim özelliği bu ticaret ağında sizlerle olacak. Geliştirilmeye devam etmekte olan ticaret ağı alt yapımızda yakın zamanda api sistemi kontrolü sağlayabileceksiniz.

Sanal ticaret yüsek güvenlilik gerektirir, bu nedenle oluşturduğumuz satıcı güvenlik sistemi ile alışveriş bulunacağınız alıcının / satıcının geçmiş ticaret profilini çok kolay şekilde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda devamlı satıcılara "Onaylanmış Mağaza", ticaret profili yüksek ilan sahibi üyelere "Onaylanmış Üyelik" rozeti verilir.

Sade ve Kullanışlı İlanlar
Sade ve kullanışlı ilan görüntüleme sayfası müşterilerinize ürün ve üyeliğiniz hakkında tüm bilgileri detaylı şekilde listelemektedir.Bu sayede müşterileriniz ürün / ürünler hakkındaki bilgilere çok kolay erişebilecek ve sizinle hızlı iletişim kurabilecekler.
Kolay İlan Oluşturma ve Düzenlemeİlanlarınızı kolayca oluşturabilmeniz ve güncelleyebilmeniz için sizlere gelişmiş ilan sayfası oluşturduk. Bu sayede hem zamandan tasarruf edeceksiniz hemde müşterilerinize daha profesyonel ilan sayfası hazırlamış olacaksınız.

Çok Yakında...

Üç Farklı Para Birimi Özelliği: Ürün fiyatlarını, TL, USD ve Euro olacak şekilde üç farklı para birimine dönüştürerek görüntüleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Özelliği: FL forum forumu şuan için İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki dil destekler. Portal ve genel açıdan çok yakında Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça dil desteği eklenecektir.

Kolay Ürün Karşılaştırma: Hali hazırda kullanılan ürün karşılaştırma özelliği pek yakında daha pratik hale getirilecek ve ürün karşılaştırma sayısı arttırılacaktır.
Daha Yüksek Performans: Web sitemizin optimize çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

Netleştirilmiş Kesin Sonuçlar: Ürün fiyatları şuan için %85 oranında doğru sonuç verse de kimi zaman satıcıların düzensiz ilanları neticesinde sekebiliyor. Alınan bu sonuçları kesinleştirmek adına çalışmalarımız devam ediyor.

Mobil Uygulamalar: Android ve IOS platformlar için mobil uygulama çalışması ve mobil uyumluluk geliştirmeleri.

Daha Fazla Alternatif: Daha fazla fiyat sonuçları için fiyat karşılaştırma ağımıza alternatif alışveriş siteleri eklenmeye devam edecektir.

Fiyat Geçmiş Çizelgesi: Güncellenen her fiyat kayıt altına alınarak ürünün geçmiş 3 aya kadar olan fiyat döngüsünü görüntüleyebileceksiniz.

Daha Fazla Güvenlik: FL forum, ticaret ağında alım / satım güvenliğini arttırmak adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Portal & Forum Bağlantısı: FL forum'da bulunan ticaret ağına eklenen ürünler, portalımızda ki uygun kategoride bulunan ürünler listesinde sergilenecektir. Bu sayede ilanlarınız çok daha fazla trafik almış olacak.

Gece Modu: Web sitemizin portal ve forum bölümünü kapsayacak şekilde gece modu özelliği.

Canlı Arama Özelliği: Geçici olarak devre dışı bıraktığımız portal ve forum için canlı arama özelliği.

-------------------------------------------------------------------​

Projemizin geliştirilme aşamasında fikirlerinize çok ihtiyacımız var. Bu aşamada bize istek, öneri ve şikayetler sayfamızdan ulaşabilir, yada iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Hepinize sonsuz teşekkürler...

 
Benzer konular Forum Tarih
W Bilgi Arşivi 0 2K

Benzer konular