Fikret Orman: Tosunumuz kalacak, Arda Turan ise...

osman75

Banned
23 Kas 2017
68
0
6
adana
www.sitemyok.com
Siyah Beyazlılar kulübü başkanlık görevini sürdüren fikret orman, cenk tosun vede arda turan'ın transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Siyah-Beyazlı takım başkanlık oltuğunda oturan fikret orman, cenk tosun'un lig süresi sonuna kadar ekipte kalacağını açıkladı. orman ayriyeten arda turan'ın transfer gündemlerinde olmadığı malumatını paylaşımda bulundu orman'ın sözleri şu vaziyette "cenk tosun bu lig süresi sonuna kadar kalacak! arda sevdiğimiz biri, fakat gündemimizde yok"

denizli'ye gelerek kulübün lisans sahibi ürünlerinin satıldığı kartal yuvası'nın açılışını yapan Kara kartallar kulübü başkanlık sıfatı ile söz sahibi olan fikret orman, adı siyah-beyaz ekipli kulüple anılan barcelonalı oyuncu arda turan'ı çok beğendiğini ama transferinin gündemlerinde gerçekleşmediğini söyledi.

denizli'de taraftarın yoğun ve kesif ilgisiyle karşılaşan orman, izdiham sebebi ile mağazaya güçlükle gelebildi. çok sayıda destekleyen taraftar başkan orman'ı coşku içinde, meşaleler vede tezahüratlarla karşıladı. orman, kartal yuvası'nın açılışını denizli valisi hasan karahan, büyükşehir belediye başkanlık görevini sürdüren osman zolan vede yöneticilerle beraberce yaptı.

orman, açılış sonrasında taraftarın yanına giderek, resim çektirdi. daha ardından mağazayı gezen orman, matbuat mensuplarının sorularını yanıtladı. ege'ye ortaya koyduğu ziyaretlerde muğla vede aydın'da coşkulu bir taraftarla karşılandığını söyleyen fikret orman, denizli'de daha kalabalık bir destekleyen taraftar gördüğünü ifade ederek "güzel bir mağaza olmuş, emeği geçenleri kutlayarak tebrik ediyorum. beşiktaş'a yakışan bir yer olmuş. destekleyen taraftarımızın benim kendime olan ilgisi mutluluk verici lakin üzüntüm hepsiyle resim çektirememek oldu. izdiham vardı. denizli, muğla vede aydın'dan daha kalabalık" şeklinde izahatta bulundu

"arda gündemimizde yok"

barcelonalı oyuncu arda turan'ın adının beşiktaş'la anılmasıyla alakalı soruyu da yanıtlayan orman, "arda, çok sevdiğimiz bir çocuk. türk sporunun önemli bir futbolcusu Bizleri yurt dışarısında hayli sağlıklı temsil eden bir kardeşimiz, lakin beşiktaş'ın gündeminde yok. lakin arda'yla alakalı fikirlerimi pozitif manada anlatmak talep ediyorum ki, bu tarzda futbolcularımızı kazanmamız gerekiyor O'nunla alakalı devamlı olarak tabiri caizse linç kampanyası yapılmak isteniyor, ona da karşıyım. böyle kıymetli futbolcularımızı kazanmalıyız. sevdiğim bir futbolcu fakat beşiktaş'ın şu anki gündeminde yok" şeklinde açıklamada bulundu

"cenk tosun kalacak"

Bjk futbol takımı başkanlık sorumluluğunu taşıyor olan fikret orman, ara transfer öncesi adı avrupa kulüpleriyle anılan ekibin meşhur golcüsü cenk tosun'un bu yıl takımdan ayrılmasını düşünmediklerini ifade etti

orman, "cenk tosun ile birlikte alakalı ben vede yönetim heyeti üyelerimle açıklamalarda bulunduk. bu yıl takımdan ayrılmasını düşünmüyoruz. önümüzdeki günler ne gösterir biliyor değilim beşiktaş'a gelmiş resmi bir yazı da yok. bunlar rivayet olarak konuşuluyor. Siyah Beyaz takımlı takım oyucuları kıymetli takım oyucuları hepsine teklif gelir, bundan doğal bir şey yok" diyerek söyledi