Felixo Borsasına Üye Olan Herkese 50TL Anında Ödeme ! Fazlası Sizin Elinizde !

28 Haz 2020
1
0
1
Ödül Miktarı Coinin Artması Sebebiyle 50 TL Olmuştur !.

Airdropcu arkadaşlar toplanın, bedava coin var )
Yeni moda ücretsiz coin dağıtarak borsaya kullanıcı çekmek...
bitexen ile aynı şekilde FELİXO borsası bir airdrop yapmış, sadece borsaya üye olarak ve görevleri tamamlayarak 2500 civarı FLX veriyorlar . Öncelikle airdrop(ücretsiz) coin kazanmak için ilk önce bir referans kodu ile kayıt olmanız zorunlu, bu linkten ücretsiz kayıt olabilirsiniz:

https://www.felixo.com/?ref=17959389
Refsiz link : felixo.com

Sonrasında kayıt olduktan sonra 250 Felixonuz gönderiliyor, ardından SMS doğrulama, sosyal medyada takip etmek Kimlik doğrulama gibi standart görevleri yaptıkça 2500 FLX'e kadar bedava token kazanıyorsunuz. Örneğin deposit bonusu var 5-10 dolar yatırıp ondan faydalanıp sonra geri çekebilirsiniz. Para yatırmak işlem yapmak gibi bir zorunluluk yok... Felixonun kendi tokeni airdroptan beri 3-4x civarında yükseldi. Fiyat 6-10 satoshi dolaylarında olsa riske edilecek miktar alıp unutulabilirdi şu an biraz yüksek ama yine de exenin 120x yaptığını görünce aynı fomo bunda da olur mu diye düşünmeden edemiyorum )

Exen gibi fırlarsa pişman olursunuz arkadaşlar Dün FLX 36 Sat'a fırladı aniden. Suan 23 satlarda . Büyük bir fırsat var.

Görevler buradadır : https://prnt.sc/t7v954

2500 FLX Şuan 32 TL Değerindedir !

Hesaplarınızı Telegram'a bağlamak zorunludur . Lütfen hesap ayarlarından bunu yapın . !