Febbit - Satoshi Kazandıran Madencilik

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İnternetten Para Kazanmak kategorisinde honeybtc tarafından oluşturulan Febbit - Satoshi Kazandıran Madencilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,064 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İnternetten Para Kazanmak
Konu Başlığı Febbit - Satoshi Kazandıran Madencilik
Konbuyu başlatan honeybtc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan honeybtc

honeybtc

Kayıtlı Üye
10 Şub 2018
107
0
16
Offline


Konu Hakkında Bilgi

Kayıt olmak için google hesabımız olması gereklidir. Google hesabımızla direkt giriş yapıyoruz.

Sitemizde en önemli şey gelişimdir.

Sabırlı bir şekilde oynarsak kazancımız artacaktır.

Siteden kazandıklarımız EXP - CR - SAT ( satoshi )

EXP yi level atlamak için

CR yi site içinde gelişebilmek için

SAT ise satoshi yani çekecegimiz btc ler için

Siteye girdikten sonra ''collect block'' yazısına tıklayıp ilk kazandıklarımızı alıyoruz..daha sonra sağ üstteki hediye kutusunda 1 yazdıgını greceksiniz, ona tıklayın..önbelleği secin yazan yerdeki kutuyu secip önbelleği aç yazısına tıklayın..1 adet çip kazandınız.

Sol menüdeki "chips" yazan yere tıklayıp kazandıgımız çipin üstüne tıklayıp kur deyin..çips kuruldugu andan itibaren bize hız enerji ve sogutma gücü verecektir.

Başlarda siteyi sürekli açık tutun, korkmayın bu bir cpu madenciliği degil manuel el ile yapılacak bir madencilik oyunu..

Sol menüden miner yazan yere girip ''COOL'' yazan yere tıklayın, burası sıcaklığı sogutma yerimiz..sayac sıfırlandıkca aynı yere tıklayacagız..bu hem sogutma sağlayacak hemde ara ara bize çip ve CR kazandıracak..

Şimdi COOL yazan yerin sağındaki ENERGY yazısına tıklayın buda bizim enerjimiz..her bittiginde tıklayarak enerji vermemiz gerekli..enerjimiz oldugu sürece hızımız artar..hız arttıkcada EXP - CR ve SAT kazançlarımız yükselir...

Kazandıgımız CR ler ile çip lerimizi upgrade yapabilir kazancları arttırabiliriz..CR ler ile çipleri yükselttikce yeni çipler kazandıkca saniyedeki hızımız enerji depomuz sogutmamız yükselecek..onlar yükseldikce sitede kalış süremiz azalacak..

Alttaki süre boyunca bu işlemleri ne kadar cok yaparsak gelişim ve kazançlar o oranda artar..süre solunca collect block tıklayarak yeni süreyi başlatın..

Sitede level atlayarak kazancı arttırıyoruz ve günlük grevler kısmındaki ihtiyacları karşılarsak level 10-20 şeklinde ekstra kazanc ve hediye veriyor.

Yukarıdaki yazıların bazıları alıntıdır.

Minimum Ödeme : 1000 satoshis ( Faucethub Anında) Setting - Profilden Girip Alıyoruz.


KAYIT OLMAK İÇİN LİNKİMİZ


Ödemeler: