Eskişehir haberleri

osman75

Banned
23 Kas 2017
68
0
6
adana
www.sitemyok.com
Artık her şeyin dijitalleştiği, internetin hayatımızın her alanına sızdığı bu çağda, birçok iletişim yayını ve yayımı organı da şekil değiştirerek çağı yakaladı.

Artık gazete ve dergiler dijital ortamda daha çok kişiye, daha uygun fiyat ve imkan ile hatta çoğunlukla ücretsiz olarak ulaşıyor. Her ne kadar eski gazete ve dergiler birçoğu için kaybedilmemesi gereken değerler olarak görülse de, artık istenilen hız ve haber tatminini sağlamakta zorlanıyor. Çünkü son dakikada gelişen haberlere yer verememesi, insanların okumak için gidip almak zorunda olması, basım için bir maliyeti olması gibi birçok dezavantajı var. Bu nedenle gazetecilik artık önemli ölçüde dijital tabanda yürüyor.
Eskisehirhaber26.com’da dijital habercilik alanında yeni bir sayfa açmayı ilke haline getiren, yenilikçi ve dürüst bir kimliğe sahip olma düşüncesi ile 2016 yılında yayım hayatına başladı. O zamandan beri de tarafsız ve bağımsız olma ilkesinden taviz vermeden varlığını sürdürüyor. Yerel haber sitesi olarak bütün şehrin kalbini tutan habercilik anlayışları ile artık Eskişehir’de ne olup bittiğini eskisehirhaber26.com sitesinden öğreniyoruz. Peki, bu siteyi bu kadar cazip hale getiren şey nedir?
Öncelikle, yerel basın belirli sermaye desteği ile ayakta durduğu için, kimden ne kadar para alırsa, ona yönelik haberler çıkardığını görüyoruz. Yani hepsi, hemen bir partinin ya da sermaye grubunun yayın organı olarak gazetecilik yapıyor. Eskisehirhaber26.com ise bu duruma tepki olarak çıkmış ve bağımsız, tarafsız olmayı en önemli ilke olarak benimsemiştir. Bu nedenle haberler birilerinin istediği pencereden değil, tüm gerçek çıplaklığı ile sizin önünüze geliyor.

Profesyonel, deneyimli ve eğitimli geniş bir çalışma grubuna sahip olan haber sitesi, haberlerini en hızlı bir şekilde girerek, Eskişehir halkı ile paylaşıyor. Eskişehir halkı sadece Eskişehir’de yaşayan insanlardan ibaret değildir. Eskişehir’de yaşamasa da kalbi Eskişehir ile atan, merak eden, takip etmek isteyen birçok kişi var. Yerel gazeteler bu ihtiyacı karşılayamadığı için buna da soyunarak tüm dünyaya ni en hızlı ve tarafsız şekilde iletiyor.

Eğer siz de lerini tamamen bağımsız olan, hiçbir siyasi düşüncenin ya da sermaye oluşumunun arka bahçesi olmayan, gerekeni söylemekten çekinmeyen, cesur bir habercilik arıyorsanız, üstelik Eskişehir haberlerini her yerden, en hızlı şekilde öğrenmek istiyorsanız, artık haberin adresi belli;
 

Benzer konular