Esen Sözlük - Yeni Sözlük Sitesi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Webmaster Genel kategorisinde Ragor tarafından oluşturulan Esen Sözlük - Yeni Sözlük Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,863 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Webmaster Genel
Konu Başlığı Esen Sözlük - Yeni Sözlük Sitesi
Konbuyu başlatan Ragor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ragor

Ragor

Kayıtlı Üye
19 Kas 2019
1
0
0
Offline
Sözlük kavramına yeni bir soluk getirecek olan Esensözlük.com içerisinde birçok seçenek yer alacaktır. Bu bakımdan sitenin içerisindeki kullanıcıların ve diğer ziyaretçilerin bilgilenebilecekleri alanların varlığından söz edilebilir. Teknoloji ağırlıklı sözlük entry’lerinin girilmekte olduğu sitede yakın bir zaman içerisinde diğer alanların da aktif hale getirileceğini belirtmek lazım gelmektedir. Bu sayede sözlüğün çok farklı kitlelere hızlı bir biçimde ulaşabileceğini söylemek yersiz olmayacaktır.

Sözlük ile alakalı olarak oldukça yeni olduğu bilinmelidir. Ancak buna rağmen sosyal medya araçları üzerinden paylaşımlarının yapıldığı ve yaygın şekilde kitlelere ulaştığı unutulmamalıdır. Bu arada siteye üye olmanın tamamen ücretsiz olduğunu da hatırlatmak gerekmektedir. Site içerisindeki yerinizi hızlı bir biçimde almanız önerilmektedir.


Site : Esen Sozluk