En Popüler İnternetten Para Kazanma Anket Sitesi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PTC kategorisinde Moving Music tarafından oluşturulan En Popüler İnternetten Para Kazanma Anket Sitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,863 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PTC
Konu Başlığı En Popüler İnternetten Para Kazanma Anket Sitesi
Konbuyu başlatan Moving Music
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Moving Music

Moving Music

Kayıtlı Üye
5 Ara 2019
4
0
0
konya
mix.com
Offline
MYİYO HAKKINDA

myiyo "my eye oh" şeklinde okunur ve "in your opinion" kısaltmasıdır.

myiyo 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Bu zaman içerisinde binlerce anket düzenledik ve dünya genelinde milyonlarca katılımcıya başarılı bir şekilde ulaştık.

Genel merkezimiz Almanya'nın Düsseldorf ilçesinde olmasına rağmen kullanıcılarımız dünyanın dört bir yanında bulunuyor. Müşterilerimize görüşlerinizi en iyi şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Karşılığında her başarılı anket katılımında kullanıcılarımızı bir miktar para ile ödüllendiriyoruz. Ödül miktarı anket içeriğine ve süresine bağlıdır. Uzun anketlerin ödülü genellikle daha yüksek olur.
Kuruluş Tarihi : 2006
Şirket Adı : ESOMAR Üyesi
Site Dilleri : Türkçe, İngilizce, Almanca, Portekizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça +
Mobil : Uygulama Mevcut
Para Çekme : Paypal, Banka Havalesi
SSL : Mevcut
Adres : Mertensgasse 12 40213 Düsseldorf Almanya
E-Posta : contact.tr@myiyo.comİnternet üzerinde pek çok para kazanma sitelerinin var olduğunu söylemiştim. Genelde bunlar web tabanlı oyun siteleri olmakla beraber alternatif ve daha iyi para kazandıran siteler de mevcut. Bunlardan bir tanesi myiyo.com 'dur.

Bu anket sitesine üye olduktan sonra profil bilgilerinizi girerek ve epostanızı onaylatarak 600 puan kazanabilirsiniz. Puandan bahsetmişken şimdiki kurda 1000 puan 4 TL'ye tekabül etmektedir. Gerekli profil bilgilerinizi girdikten sonra bir de profil anketi denen bir bölüm var. O bölümü olabildiğince düzgün ve kendinize uygun doldurmalısınız. Aksi takdirde gelecek olan anketlere verdiğiniz bazı cevaplar ile sanırım uyum arıyor. Eğer uymazsa puan vermiyor.

İlk üye olduktan sonra bana anket gelmiyor diye üzülmeyin ya da telaşlanmayın. Ben aynısını yaptım velhasıl anketin gelmesi 2 haftaya kadar sürebiliyor. Anketleri doldurmadan önce yaklaşık kaç dakika süreceği belirtiliyor ve anketi tamamladıktan sonra onaylama sürecine gidiyor. Onaylama süreci 1-2 hafta sürmekle beraber onaylanmasının verdiğiniz cevapların tutarlılığına göre değiştiğini söyleyebilirim.


Anketine göre değişen kazandığınız puanlar 19400 minimum eşiğine ulaştığında ödemeyi PayPal ya da IBAN numarasına alabiliyorsunuz. Ayrıca referans sistemi ile her kazandırdığınız üye için 500 puan veriyor ancak bu puanı kazandırdığınız üye ilk anketini yaptığında alıyorsunuz.

En güzel yanı ise zaman harcamadan, kafa patlatmadan ve dışarda olsanız dahi telefondan anketi doldurarak ekstra gelir elde edebilirsiniz. Demiyorum ki kazanacağınız para ile yaşarsınız ancak emaile gelen anket bildirimine tıklayıp 5 dakikada peyder pey para kazanabilirsiniz.https://www.myiyo.com
 
Benzer konular Forum Tarih
metin1 PTC 0 108
metin1 PTC 1 4K
C PTC 0 4K

Benzer konular