Emre Turhal Studio

14 Şub 2018
62
0
0


Emre Turhal Studio

Emre Turhal, 1990 Ankara doğumludur, evlidir. Gelişime açık, öğrenmeye hevesli birisi olmuştur. Sanata ilgisi küçük yaşlardan itibaren başlamıştır.
2007 yılında Uzmanlık alanı olan kozmetik sektöründe de gelişimini sürdürdü. Arcon Kozmetik(Dior, Paco Rabanne, İssey Miyake) ve Tekin Acar Kozmetik’ten aldığı eğitim ve sertifikalarla makyaj sektöründe kendisini geliştirmeye ve profesyonelleşmeye devam etmiştir.

Yine bu sektörde de birçok ünlü isimle çalışmıştır. Özlem Yıldız, Yeşim Salkım, Burcu Kıratlı, Pınar Tezcan, Burcu Furtun gibi ünlü isimlerin hem klip çekimlerini hem de katalog çekimlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Halen Türkiyede ünlü tekstil markalarının ve dergilerin Katalog Saç ve Makyajlarını yapmaktadır.

Estee Lauder, Yvessainlaurent, Cristian Dior, Lancome, M.A.C gibi dünyaca ünlü makyaj firmalarının hem yurt içi hem yurt dışından gelen Makyaj uzmanlarıeğitimlerine katılmış, bunu sertifikalarla belgelemiştir.

Şimdi, gelen misafirlerinin özel günlerini daha güzel, güzel günlerini daha özel kılmak için tecrübesini ve fırçasını konuşturuyor.
En güçlü yanları samimiyeti, yardımseverliği, yaratıcılığı ve işe memnuniyet odaklı bakmasıdır.Markalaşma ve kurumsallaşma yolundaki temel vizyonu, en iyi hizmeti eksiksiz olarak vermek ve gelen misafirlerinin yüzündeki memnuniyeti görebilmektir. Halen çeşitli dergiler, eventler, make-up artistlerle yoluna başarılı bir şekilde devam eden Emre Turhal Exculusive Make-up & Hair Studio’nun hedefi Ankara’dan yola çıkarak tüm Türkiye’ye hizmet vermektir.Emre Turhal, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ilk stüdyosunu açmış ve profesyonel ekibiyle hizmet vermeye başlamıştır.
http://www.emreturhalstudio.com/
 
Son düzenleme: