Eloboost Hizmetleri

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Harici Bileşenler kategorisinde Dertsizuye tarafından oluşturulan Eloboost Hizmetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,191 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Harici Bileşenler
Konu Başlığı Eloboost Hizmetleri
Konbuyu başlatan Dertsizuye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eniyibacklink

Dertsizuye

Kayıtlı Üye
31 Ara 2017
5
0
0
Offline
Eloboost
Türkiye’ nin resmi ilk Eloboost Hizmetleri hizmetlerine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Bu sayede henüz acemi olduğunuz oyunlarda; oyun bilginizi geliştirmek için size her türlü yardımı sunuyoruz. Size hizmet veren sitemizden önce eloboost, Türkiye için yasal bir uygulama değildir. Ancak firmamız ile birlikte eloboost da tescilli bir hale getirilmiştir.

Eloboost Hizmetleri

Site olarak hızlı işlem garantisi ile hareket ediyoruz. Bu sayede de size belirttiğimiz süre içerisinde yapacağımız işlemleri bitiriyoruz. Asla sürenin dışına çıkmıyoruz. Siz de elo boost hizmetlerinden yaralanmak için firmamıza başvurabilirsiniz.
Firmamızın temel hizmeti müşteri memnuniyetine odaklanır. Bu sayede de oyunlarda sizin bizden taleplerinizi ön plana çıkarıyoruz. Oyun esnasında dilerseniz bir taraftan oyuna devam ederken; diğer taraftan da eloboost yapabilirsiniz.

Eloboost Hizmetlerine Ulaşım

Eloboost hizmetlerine firmamız sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Özellikle yeni hesaplar için eloboost uygulaması son derece etkilidir. Firmamız ilk 10 maç konusunda size yardımcı olarak; sizin en iyi lige yerleşmenizi olanaklı hale getirir. Ayrıca mevcut liginizden dilediğiniz lige geçmek için de eloboost uygulamasından yararlanabilirsiniz.
 

doeloboost

Kayıtlı Üye
21 Ağu 2020
4
0
1
Offline
League of Legends Elo Boost Nedir?

LoL Elo boost kelime anlam olarak elo yani sıralama puanı ve boost (artırmak - yükseltmek) manasına gelen kelimelerden oluşuyor. Bizim temel alacağımız elo boost olayı LOL yani League of Legends üzerine olacak. League of Legends de lig yükseltimi olarak Türkçeye çevrilebilir.Elo Boost Satın Almak?

işte burada devreye giriyor. Hiçbir 3. Parti yazılım kullanmadan tamamen manuel, güvenli ve hızlı bir şekilde hesaplar işleme alınıyor. 7/24 mail, telefon ve canlı destek ile işlem başından sonuna kadar müşterileri memnuniyeti sağlanıyor.

Profesyonel hizmet sunan https://doeloboost.com/ Türkiye’nin en iyi elo boost adresi. Üstelik yalnızca elo boost değil duo queue, Şampiyon ustalığı ve koçluk hizmeti de sağlıyor.

LoL ELO Boost Faydaları
Kendinizi oyun içerisin de geliştirmeyi çok istiyorsanız, üst liglere geçerek maçları izleyip kendinizi geliştirebilirsiniz.

Canlı Destek
Canlı desteğimiz 7/24 hizmet vermektedir. Eğer ki hızlı yardım almaya ihtiyacınız olursa canlı iletişimi kullanmaktan çekinmeyin.

Nasıl Güvenebilirim?
DO elo boosting güvenlikte de bir numaralı firmadır. VPN ve SSL şifrelemesi kullanarak her işlemi şifrelemekteyiz. Yapılan işlemlerin kaydını şifrelenmiş veri tabanlarında tutarak herhangi bir durumda kullanıcının bilgilerini yalnızca şahsın kendine iletmekteyiz.

Sadece elo boost değil Koçluk hizmetleri de var

LoL Koçluk Nedir?
League Of Legends Koçluk Nedir?
Koçluk LoL servisleri bölümünde tanımlandığı gibi seçtiğiniz bir booster'dan oyun hakkında eğitim alacağınız bir servistir. Bu eğitimin içeriği her boosterın kendi metodlarınca değişmektedir. Booster\'ın puanlamasına veya hakkında bölümüne bakarak hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Satın aldığınızda farkı göreceksiniz https://doeloboost.com/

En Ucuz Elo Boost Do Elo Boost https://doeloboost.com/
En Hızlı Elo Boost Do Elo Boost https://doeloboost.com/