Elektronik Sigara Likitlerinin Doldurulması

Superisi

Banned
17 Ocak 2018
103
0
0
ankara
www.oyungemisi.com
Farklı Elektronik sigara likitleri türlerini içeren, hepsi farklı doldurma araçlarına sahiptir. Bazıları taze tanklar kullanılarak doldurulurken bazıları e-sıvı ile elle doldurma temizleyicisini elle doldurarak çalışır. Ne sıklıkta olgunlaştığına , elektronik sigaralarınızı sık sık doldurmanız gerekebilir, bu nedenle bu işlemin nasıl yürüdüğünü anlamak önemlidir.

Kapalı Sistem elektronik sigaralar
Tüpler Kapalı Sistem elektronik sigaralarda kullanılır. Bu, e-sıvının deponun kendisinde bulunduğu ve manuel olarak tekrar doldurulamayacağı anlamına gelir. Bir deponun değiştirilmesi basittir elektronik sigaranızın performansını değiştirmeye başladığınızda, yeni bir deponun zamanı gelmiş demektir. Bu değişiklikler daha az buhar üretimi ve daha zayıf bir lezzet içerebilir. Elektronik sigara likitlerinizi tüpler halinde değiştirebilirsiniz.

Elektronik sigara kitinizde Likit değiştirmek için kullanılmış olanın vidalarını sökün ve sorumlu bir şekilde kenara koyun atın. Sonra yeni deponuzu alıp tekrar şarj edilebilir cihaza vidalayın. Buhar üretimini etkileyebileceğinden, deponun sıkıca takıldığından emin olun.

Elektronik sigara likitleri, elektronik sigara kitlerinizi doldurmak için kullanılır. Açık sistem elektronik sigara cihazlarında ismi, berraklık gidericinin (e-likitin depolandığı yer) manuel olarak doldurulabileceği anlamına gelir. Elektronik sigara cihazınızın yanında net bir pencere vardır, böylece likitinizin ne zaman tükeneceğini görebilirsiniz. Elektronik sigaranızı likit ike tekrar doldurmak için şu adımları takip edin:

Ağız parçasını ve pili temizleyiciden sökün.
Merkezi tüplerden kaçınarak memeyi iç duvara yerleştirin.
Likiti doldurmak için sıkıştırın. Pencereyi temizleyerek ölçün ve pencerenin üst kısmını doldurmayın.
Ağızlık ve pili temizleyiciye geri vidalayın.
En iyi buhar üretimi için likiti doldurduktan sonra elektronik sigaranızı başlatın ve birkaç dakika bekleyin.
Elektronik sigara likitini merkez borulardan uzak tutmak çok önemlidir, çünkü sıçratmaya sebep olabilir. Bu, elektronik sigara likiti ağızlık içine girdiğinde ve buharlama yaparken kötü bir tatla sonuçlanabilir. Cihazın ses çıkarmaya başladığında ve normalden daha az buhar ürettiğinde bazen bu taşkın görebilirsiniz.

Elektronik sigaranızı likit ile bu şekilde doldururken, dökülen e-sıvının kolaylıkla silinebileceği şekilde kağıt havlu üzerine yapmak iyi bir fikirdir. E-sigaranızı tekrar doldurmak, ağızlık parçasını temizlemek için iyi bir fırsat sunar; bu, böylelikle cihazınızdan düzgün bir çekme elde etmeye devam etmenizi sağlayacaktır. Bunu yapmak için, gevşetilmemiş ağızlığın arkasına bir doku yerleştirin ve içine darbe uygulayın.
 

Benzer konular