Ekran kilidi sorunu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Cep Telefonları kategorisinde ceptelci tarafından oluşturulan Ekran kilidi sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,169 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Cep Telefonları
Konu Başlığı Ekran kilidi sorunu
Konbuyu başlatan ceptelci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan HITMAN

ceptelci

Kayıtlı Üye
13 Ara 2017
1
0
0
LG G4 Ekran Kilidi Sorunu
Arkadaşlar merhaba. Ben LG G4 kullanıyorum. Bu telefonu alalı yaklaşık 1.5 sene oldu ve sıfır olarak almıştım. Ancak daha garantisi bile dolmadan bir sorun yaşamaya başladım. Normalde ekrana çift tıklayarak ekranı açıp kapatabiliyordum. Ancak şimdi çift tıklayarak ekranı kapatsam da, çift tıklayarak tekrar açılmıyor. İlla ki tuşla açmam gerekiyor. Çok önemli bir sorun değil ama bu sorunu yaşayan var mı? Ekran kilidi sorunu nasıl çözülür?
Garanti kapsamında madem götür kardeşim diyebilirsiniz ama internetten almıştım. LG garantisi değil, firma garantisi var. Bu yüzden uğraşmayı pek gözüm yemedi. Çözüm sunan arkadaşlar olursa teşekkürler. Artık son çare garanti ile uğraşıyım diyorum.

webciacar

Kayıtlı Üye
9 Nis 2018
13
0
0
adana
Ben geçen sene LG G3 Bite kullanmıştım. Aynı sorunu yaşıyordum. Garantiye gönderdim. Sonra 2 ay içinde geldi düzeldi. Sonrada sattım telefonu zaten.

6 Ağu 2018
34
0
6
Ankara
selamlar , android cihazlarda factory format bazen işe yaramaktadır. Format atmayı denediniz mi ? Belki yazılımsal bir şeydir .

HITMAN

Kayıtlı Üye
25 Eyl 2018
18
0
0
Ankara
Bazen yazılımsal kaynaklı sorun olabiliyor androidlerde herhangi bir telefoncuya giderek yazılım attırın. Firmware yazılımı atacaklardır herhangi bir veri kaybınız olmaz. Root attırmayın.