E-ticaret Sitesine Ürün Yükle

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

burslugenc

Kayıtlı Üye
30 Kas 2017
3
0
0
E-ticaret Sitesine Ürün Yükle
Online ortamda satış yapmak isteyenler için ürün gir seçeneği ile sistem üzerinden yapılacak çalışmalar sonucunda e ticaret sitenize sizin adınıza ürün girişi yapılmaktadır. Gerekli bilgilerin sisteme girilmesinin ardından yapılacak olan çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda sitenize sizin adınıza ürün girişleri profesyonel şekilde yapılmaktadır. Kısa sürede tamamlanacak olan çalışmalar daha fazla ürünü satma imkanı elde etmenizi sağlamaktadır.

ücretsiz ürün yükle

Özellikle ürün yükleme konusunda zamanı olmayanlar sistem üzerinden yapacakları görüşmeler sayesinde görsel çekimleri ve daha fazlası için hizmet alabilirler. Yapılan çalışmalar profesyonel ekip tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle her türlü ayrıntıya dikkat edilerek kaliteli hizmet
alınması sağlanmaktadır.

E-ticaret Sistemine Ürün Girişi

Online ortamda yapacağınız satışlar için ürün girişi konusunda yardım almak istediğiniz her an sistem üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde hizmet alabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz ürün seçenekleri eticaret ürün girişi ile sisteme yüklenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede yapacağınız satış işlemleri için daha fazla ürün seçeneğini profesyonel şekilde sistem üzerinden satışa sunulması sağlanmaktadır.