E-Dijital Asistan

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Başlayanlar kategorisinde AliTasc1 tarafından oluşturulan E-Dijital Asistan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı E-Dijital Asistan
Konbuyu başlatan AliTasc1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AliTasc1

AliTasc1

Kayıtlı Üye
12 Tem 2020
1
0
1
biadammedya.com
Offline
dijitallogo.png

Türkiye'nin yenilikçi Dijital Asistanı ile tanışın!

Tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm sunan ve tek çatı altında toplayan yeni sistemimiz ile birlikte artık müşterilerinize, markalarınıza, ürün ve hizmetlerinize daha fazla zaman ayırabilecek işinizi geliştirmek için daha fazla vakit oluşturabileceksiniz.

Sistem Hakkında:

E-Dijital Asistan genel olarak internet üzerinde hizmet sunan ajans ve freelance çalışanları baz aldığı gibi özellikle e-ticaret alanında faaliyet sürdüren kişileri de hedeflemektedir. Genel olarak yapılan işlerin yoğunluğunu azaltmak ve kişiye daha fazla zaman yaratmak için oluşturulmuş alternatif paketler ile birlikte herkese ve her keseye hitap etmektedir.

Genel olarak birbirinden farklı paketler oluşturulduğu gibi, özelleştirilmiş paketler de oluşturmak mümkündür. (Bunun için iletişime geçebilirsiniz, site üzerinde gerekli alanlardan)

Ayrıca E-Ticarete girmeyi düşünenler için veya Kurumsal web site dizaynı ve tasarımı yaptırmak isteyenler de yine aynı şekilde uygun fiyatlar ile birlikte gerek kendileri için gerekse müşterileri için hizmet satın alabilirler.

Daha fazla yazı ile sizler boğmayarak ilgili siteyi bırakıyorum;

İnceleyebilir kendinize uygun paketi güvenli şekilde satın alarak çalışmayı başlatabilirsiniz.

E-Dijital Asistan Resmi Website : https://e-dijitalasistan.com/