Düşünce ve yorumlarınızı istiyorum?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beyin Fırtınası kategorisinde Emre KRMN tarafından oluşturulan Düşünce ve yorumlarınızı istiyorum? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,090 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beyin Fırtınası
Konu Başlığı Düşünce ve yorumlarınızı istiyorum?
Konbuyu başlatan Emre KRMN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Remote

Emre KRMN

Kayıtlı Üye
30 Nis 2018
13
0
0
Balıkesir
ek.web.tr
Offline
Arkadaşlar ben Balıkesir'de ikamet etmekteyim ve aklımda bir proje var ve sizlerinde yorum ve düşüncelerini almak istedim.

Sadece Balıkesir ve ilçelerini kapsayan bir ilan sitesi açmak istiyorum. Bunun için benim avantajlarım ve dezavantajlarım, sizlerin düşünce ve yorumları nelerdir?
 

NeverBackDown

Kayıtlı Üye
29 Nis 2018
174
0
16
İzmir
Offline
Aklıma megaholdings geldi. nasıl kazanç elde ediceğiz sorusuna ilan sitesi açıklaması vermişti. arkadaşlarım izmir genelinde yapmıştı'da pek kazanç sağlayamadılar.
 

Remote

Yönetici
WF-Yönetim
5 Kas 2020
13
10
3
Bursa
www.zurna.net
Offline
Çevren olduğu sürece çevrende güzel bir pazar oluşturup, sticker, açık/kapalı afişleri bir kaç ufak hediyelikler ile donattığın zaman, başarılı olma ihtimalin bir nebze daha artar, ancak sitenin google da yer alması konusunda calisma yapman gerekir, ciddi bir çalışma çünkü ilan olayları, ciddi rakiplerden ve ciddi paralar harcayan rakiplerden oluşan bir sistem,

Başarılar.
 

Benzer konular