Dövme Silme

2 Nis 2018
8
0
0
Kalıcı Dövme Silme Yöntemleri arasında geçerliliği kabul edilenler öncelikle şunlardır: Lazer ile dövme silme, Cerrahi Yöntemler ile Dövme Silme, Tca Kimyasal Peeling Dövme Silme, Kalıcı Dövme Silme Kremi bulunmaktadır. Yazımızda bahsedilmeyen diğer yöntemler var ise henüz Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul görmemiş net olmayan yöntemlerdir.

Kalıcı Dövme silme yöntemlerini başlıklar halinde kısaca inceleyecek olur isek :

1- Lazer İle Dövme Silme :

Hastane ve kliniklerde Lazer cihazları ile uzman kontrolünde yapılan Dövme silme işlemidir. Dövme silme aşamaları dövmenin yapım şekline ve rengine göre değişiklik göstermektedir.

2- Cerrahi Yöntemler ile Dövme Silme :

Ciltten başka yöntemler ile silinemeyen dövmelerin cerrahi operasyon ile ciltten alınmasıdır. Tıbbi bir operasyon olup sadece Uzman Doktorlar tarafından Klinik ortamında yapılabilmektedir. Cerrahi dövme silme işlemini Türk Dermatoloji Derneği web sitesinden inceleyebilirsiniz.

3- Tca Kimyasal Peeling Dövme Silme :

Asit ile Dövme silme işlemidir. Cildin üst tabakasını TCA Kimyasal Peeling Solüsyonu ile cildi soyulması işlemidir. Tca ile soyulan bölgede cilt kendini yeniler ve dövme izleri kaybolur. Set halinde satılmaktadır. Onarıcı krem ve sonlandırıcı solüsyon ile birlikte üçlü set halindedir Tek olarak satılmamaktadır.

4- Kalıcı Dövme Silme Kremi :

Dövme Silme : Makine Dövmesi Silme Kremi Küçük Dövmeler İçin) Sadece mürekkep kullanılarak makine ile yapılan dövmeleri silmek için kullanılmaktadır.

Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır, Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Tek seansta yapılan tek kat dövmelerde mürekkebin yumuşama süresi 7 ila 8 gün arasındadır. Yumuşayan mürekkebin ciltten tamamen atılması süresi ortalama 14 gün civarındadır. TCA gibi ciltte soyulma ya da kızarıklık yapma özelliği yoktur.Kalıcı Dövme Silme Kreminden hangisi seçilmeli ?

10 cm den küçük dövmeler için 100 ml Kalıcı Dövme Silme Kremi yeterlidir. 20 cm den büyük dövmeler için ise 200 ml Kalıcı Dövme Silme Kremi Kullanabilirsiniz.

Sitedeki bilgilendirme sayfalarımızı lütfen detaylı olarak okuyunuz. İlgili yasalar gereği Dövme Silme öncesi ve sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır.

Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra kullanmadan önce mutlaka tüm bilgilendirme sayfalarını incelediğinizden emin olunuz. Her Dövmenin yapım şekli ve Dövme yapımında kullanılan malzeme farklıdır, Hangi tür dövmeyi silmek istiyorsanız doğru dövme silme ürününü seçmeniz gerekir.

Kullandığınız ürünlerimiz hakkında yorumlarınız & Değerlendirmeniz diğer kullanıcılar için çok önemlidir. Kısa bir yorum bırakabilmeniz büyük bir katkı sağlayacaktır.

Satın aldığınız Dövme silme ürününün Faturasını ve Kargo fişini 30 Gün boyunca saklayınız. Garanti belgesi yerine geçen bu belgeler ile müşteri hizmetlerimizden kullanım desteği alabilirsiniz

Kalıcı Dövme silme yöntemleri içinde en kısa sonuç veren hangisidir ? en uzun süren hangisidir ?

Kalıcı Dövme silme yöntemleri içerisinde dövme mürekkep ile yapılmış ise Kalıcı Dövme Silme Kremidir. Dövme yapımında mürekkep yerine kül karışı vs Kullanıldı ise TCA Dövme Silme Solüsyonu etkili olacaktır.

Dövme Silme Fiyatları, Dövme Silme Maliyeti nedir ?

Kalıcı Dövme silme için Lazer fiyatları hastanelerde ve kliniklerde dövme durumu incelenerek verilebilmektedir. Kalıcı Dövme Silme kremi ve TCA Dövme Silme Solüsyonu için ilgili siteden güncel fiyatlara bakabilirsiniz.

Kalıcı Dövme Silme Kremi nedir ?

Dövme Kremi Nedir Kalıcı dövmeleri silmek için tüm dünya da kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Medikal açıdan kabul görmüş dövme silme yöntemleri arasında Lazer tedavisi, TCA Peeling % 70 oranlı solüsyonu, Makine Dövmesi Silme kremi ve El Dövmesi Silme Kremi bulunmaktadır.

Makine Dövmesi Silme Kremi :

Sadece mürekkep kullanılarak makine ile yapılan dövmeleri silmek için kullanılır. Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır. Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir. Tek seansta yapılan tek kat dövmelerde mürekkebin yumuşama süresi 7 ila 8 gün arasındadır. Yumuşayan mürekkebin ciltten tamamen atılması süresi ortalama 14 gün civarındadır. TCA gibi ciltte soyulma ya da kızarıklık yapma özelliği yoktur. Toplam kullanım süresi 21 – 22 gündür

Yüz bölgesine uygulanamaz. Günde iki kez cilde uygulanan dövme silme kremi cilt altında bulunan dövme mürekkebini yumuşatmaktadır. Yumuşayan mürekkep cilt tarafından emilmediği için gözeneklerden dışarı atılmaktadır, Soluklaşarak ciltten atılan dövme mürekkebi sonrasında iğne delikleri kalabilir.

Mürekkep karışımını yumuşatma süresi 10 gün civarında olup dövmenin silinme süresi 18 gün civarındadır Sadece mürekkep kullanılarak yapılan dövmeleri silmek için kullanılmaktadır.

Makine yapımı dövmeleri silmek isteyen kişiler her geçen gün artmaktadır. Dövmesinden sıkılanlar ya da dövmenin güzel yapılmadığını düşünenler ile çevresinden gelen tepkiler nedeni ile dövme sildirmek isteyen kişiler çoğunluktadır.

Vücudunda dövme bulunan kişiler Askerlik mülakatları ya da Polislik mülakatlarında Dövmeleri olduğu için Mülakatlarda sorun yaşamaktadırlar, Kalıcı dövmeleri silmek zor ve zahmetli bir iştir. Dövme silme ürünlerini kullanmadan önce kimlerin kullanıp kullanamayacağını araştırınız, imkanınız var ise cilt doktoruna danışarak seçim yapınız