Dizi ve Film Keyfini Doyasıya Yaşayın

4 Nis 2019
1
0
0
Film indirme sitelerinin ne kadar yavaş ve verimsiz olduğunu tartışmamıza gerek bile yok. Bir film indirmek için onlarca zahmete katlanıyoruz. Bunlardan bazılarını yaşadığım için şöyle sıralayabilirim.

1- Reklamlarla Boğuşmak

Evet en çok dert yandığımız konu bu. Bir siteye giriyorsunuz bir film indirmek istiyorsunuz ama onlarca reklamla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bet reklamları, pop up reklamlar v.s indireceğimiz varsa da vazgeçiyoruz. Şimdi paylaşacağım sitede de reklam var ama diğerlerine oranla makul ölçüde. Rahatsız etmiyor ve içeriklere odaklanmada sorun çıkartmıyor.

2- Yavaş Hızda İndirme

İndir.Pub sitesinde kesinlikle bugüne kadar böyle bir sorun yaşamadım. Bir filmi indirmek için sayfasına tıkladım daha sonra beni url koruma sayfasına yönlendirdi oradan pek çok filehost linkleri arasından MailRU, Google Drive, Yandex Disk gibi yüksek hızda kesintisizi film indirebilleceğim kaynaklar vardı. Diğer sitelerde böyle linkler çok az oluyor. Genelde turbobit paylaşıyorlar ve bir film nerdeyse 4 saatte iniyor burada kesinlikle böyle bir sorun yok.

3- Görüntü Kaliteli Değil

Diğer sitelerde filmlerin görüntü kalitesi hakikatten iyi değil. Üzerine 1080p yazıyorlar ama kesinlikle gerçeği yansıtmıyor. Çamur gibi bir görüntüyle kimse film izlemek istemez. indir.Pub sitesinde ki filmlerin geneli M1080p formatındadır. Haliyle hem boyutu düşük hem de görüntü kalitesi oldukça yüksektir. Yer sıkıntısı çekenler için birebirdir.

4- Türkçe Dublajlı mı? Altyazılı mı?

Yine bu sorun indir.Pub ta yok çünkü paylaşılan yabancı filmlerin hepsinde çift dil desteği mevcut. Yani bir film indirdiğinizde içerisinde otomatik olarak 2 ses geliyor. Birincisi Türkçe dublaj ses diğeri ise orijinal ses. İsteyen Türkçe dublajlı isteyen de altyazılı olarak indirip, izliyor. Bu gerçekten harika bir özellik çünkü muadil sitelerde sadece tek ses dosyası paylaşılıyor.

Film indirme konusunda en iyiler arasında kısa sürede yer alan indirPUB sadece film değil dizi, oyun, müzik, program ve belgesel içeriklerini de en güncel şekilde paylaşıyor. Mutlaka faydalanmalısınız.
 
7 Tem 2019
7
0
1
İnternette yer alan bütün film ve dizileri indirmenin bir diğer alternatif yolu da herhangi bir program veya eklenti kurmaya gerek kalmadan tek bir internet sitesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek. Bu işlemde Savefrom video indir sitesini kullanıyoruz. Site üzerinden internette yer alan bütün video içeriklerini kolay bir şekilde indirebiliyoruz. Sitede yer alan talimatları takip ederek indirmek istediğimiz içeriğin linkini ilgili yere giriyoruz. Başka ekstra birşey yapmamıza gerek kalmadan istediğimiz videoyu kolay bir şekilde indirebiliriz. Savefrom ile video indirip kolay bir şekilde istediğimiz zaman istediğimiz yerde izleyebiliriz.