Dikkat! Yazıyorum

5 Mar 2018
6
0
0
Mail: otisabix@gmail.com

Hangi Mecralarda Yazdım/Yazıyorum

*Bir dönem Leman Dergisi amatör köşesinde
*Ayşen Gruda ve Meltem Yılmazkaya gibi önemli isimlerin yer aldığı Pulbiber Dergisinde
*Listelist
*Bir dönem Uykusuz Mizah Dergisi amatör köşesinde
*Lama Mizah Dergisinde
*Puhuu ve Pijama Mizah Dergilerinde…

Detaylar

*Makale yazarlığını ek gelir olarak değil, meslek olarak yapıyorum.
*Sınıf Öğretmenliği mezunuyum.
*08:00-18:00 saatleri arasında hızlı iletişim kurabilirsiniz.
*Ödeme peşin çalışıyor, en küçük sorunda talebiniz doğrultusunda ödemenizi iade ediyorum.

Fiyatlar

*100 Kelime: 2 lira
*200 Kelime: 4 lira
*300 Kelime: 6 Lira
*400 Kelime: 8 Lira
*500 Kelime: 10 Lira

Ödeme Yöntemleri

TEB
Ziraat Bankası
Kuveyttürk

Hocam söz verdiği gibi 1 Adet hediye referans makaleyi teslim etti.
Kendisi gerçekten ilgileniyor.
Bir web tasarımcı olarak yazdığı makaleyi incelediğimde makelesi seo açısından gayet iyi kendisine teşekkür ediyorum ve kendisini herkeze öneriyorum.
Arkadaştan 100 adet makale siparişi verdim. Sorunsuz bir şekilde teslim etti, iletişimi ve saygısı kuvvetli bir arkadaşımız.

Kesinlikle tavsiye ediyorum.
REFERANSLARIM:

2 adet makale aldım yazım gerçekten çok güzel teşekkürler :)
5 makale işi verildi, gayet başarılı ve güzel çalışma yaptı, ilgisi için teşekkür ediyorum. Uzun yıllar çalışacağım bir arkadaş olarak skype ekledim.
arkadaşa sabah makale siparişi verildi hızlı ve temiz bir şekilde kendisi teslim etti çalışmasından çok memnun kaldım makaleler tam istediğim gibi olmus kendisine çok teşekkür ederim.
20 adet makale verildi. ilgili bir arkadaş. çok kısa zamanda yazıları hallederek gönderdi.
Arkadaştan 200 kelimelik 10 makale alımı yapılmıştır. Makaleler güzel ve kaliteli. Teşekkürler. İyi çalışmalar.
Arkadaştan 200 kelimelik 10 makale alımı yapılmıştır. Makaleler güzel ve kaliteli. Teşekkürler. İyi çalışmalar.
Çok hızlı teslimat yaptı. Teşekkürler.
makale yazdırıldı. sürekli çalışıcaz inş..
10 numara bir arkadaş. uzun süre çalışacağımızdan eminim. çok hızlı ve düzgün bir şekilde yazabiliyor.
Arkadaştan 5 adet 300 er kelimelik makaleler alınmıştır.Daha alım yapılacaktır ilgili arkadaş.
Toplu makale yazımı yapıldı. Teşekkürler. :)
10 adet 200 kelimelik makale aldım, hızlı bir alış-verişti, teşekkürler.
makaleler hızlı bir şekilde alınmıştır.
anlayışlı arkadaş, ödeme konusunda da sıkıntı çıkartan birisi değil, inşallah bayram sonrası yapacağız. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkür ediyorum :)
10 adet makale aldım. teşekkürler.
2 adet makale yazdırdım. Çok teşekkür ederim.
10 Adet Makale Alınmıştır, Tşkler Hocam
14 adet 500 kelimelik iş yaptırıldı.Teslim alındı.Gayet özenle yazılmış Teşekkür ederim.Verime göre sürekli çalışmayı düşünüyorum
5 Adet Daha Makale Alınmıştır, Tşkler
20 adet makale yazdırıldı ilgili bir arkadaş
makale günüde teslim edilmiştir tşkler
4 adet makale yazildi zamaninda ve güzel makale için teşekkürler
10 Adet Daha Alınmıştır, Çok Saglıklı Ve Çabuk Teslim Ediliyor Tşkler
Temiz ve hızlı çalışan bir arkadaştır :) İşlerimi hemen halletti sağolsun
Arkadaşı çok sevdiğim için tekrar iş verdim :p,
şaka bir yana ; tekrardan makale yazdırmam gerekti hiç başka birisine başvurmadan direk arkadaşa yazdım sağolsun teslim etti hemen işi.
Arkadaşla çalışılmıştır gayet düzgün ve başarılı bir iş çıkardı teşekkür ediyorum.
Hızlı teslimat iyi iş tebrik ederim
2 adet makale alınmıştır. Hızlı ve güenilir bir arkadaş.
Hızlı Bir Arkadaş Teşekkürler.
5 adet makalenin öldemesi yapılıp makaleler sorunsuz bie şekilde teslim alındı tşkler
Sürekli düzenli olarak çalıştığım bir kişidir. Makalelerde hiç bir zaman aksatma, geciktirme ve yanlışlık yapmamıştır şimdiye kadar.

Uzun soluklu çalışmamız devam edecektir.

Hayırlı işler
Sürekli arkadaştan yazılar alıyorum, ACİL işleri bile alıp güzelce hazırlıyor. TŞK.
5 Adet makale yazdırıldı gerçekten kaliteli ve hızlı bir iş oldu, teşekkür ederim kendisine iyi çalışmalar dilerim.
Çalışıp çalışmayacağımızı denemek için ücretiyle 20 adet 100'er kelimelik yazı istedim. Karşılıklı onayın ardından 1 saatte teslim etti. BReeD'e güvendik; iyi ettik. Hızlı bir alışveriş oldu.
Sürekli çalıştığım bir arkadaş özgün yazılar sunmakta teşekkür ederim
10 adet makale daha alınmıştır özverili çalışması için teşekkürler.
6 tane makale alındı başarılı bir arkadaş
çoook hızlı
seo uyumlu makaleler alıyorum
özenle yazılan makaleler için teşekkürler.
Arkadaştan 10 adet makale aldım, ertesi gün teslim etti. Birde makaleleri göndereyimde öyle ödeme yaparsınız demez mi. Ödeme yapmak için ısrar ettim neredeyse.

Başarılı ve hoş şeyler bunlar.
2 adet makale yazdırılmış kısa sürede teslim etmiştir. Kaliteli hizmet arayanlara öneriyorum.
10 adet 100er kelimelik makale satın alınmıştır. Hızlı ve aynı zamanda kaliteli bir çalışma oldu teşekkürler.
makale alındı sağolsun ilgili bir arkadaş..
Makaleler alındı. Başarılı
Sürekli çalışıyoruz. Bugün 100 makale tertemiz teslim edildi.
60 makale işi verilmiş ve yine en iyi şekilde teslim alınmıştır.
makale yazdırıldı son derece hızlı bir arkadaş.
Makale siparişi verildi ve hızlı bir şekilde söz verilen zamanda teslim alındı.
Arkadaşa yaklaşık 30-40 makale yazdırdım, bazıları çok özel ve önemli alanlar. İyi araştırma ve analiz yaparak, daha önce benzeri yapılmayan sonuçlar ortaya çıkardı.

Rakiplerimiz tamamiyle üniversite ve devlet siteleri olan sektörde, makaleleriyle hit almaya başladım.

Yoğun olarak tekrar çalışmaya başlıyoruz, kendisine teşekkür ederim.
5 adet 200 kelime makale yazdırıldı. Hızlı ve kaliteli.
Makaleler teslim alınıp ödeme gerçekleşmiştir. Hiç bir sorun olmamıştır. Makaleler içinde ayrıca teşekkürler
20 adet makale yazdırdım arkadaşa çok başarılı ve konuda uzman gözüyle yazıyor. Ben daha sonrada çalışmayı düşünüyorum.
Toplu makale siparişi geçilmiştir.

İş aksatmayan ve özenerek yazan bir arkadaştır tavsiye ederim r10 ahalisine.
Makale yazdırıldı. Gayet başarılı
Makale işi verilmiştir. İş titizliğine ve kişiliğine söylenecek söz yoktur.
Makale yazdırıldı, zamanında teslimat yaptı arkadaş. Kendisi çok anlayışlı ve ılımlı sağolsun.
Zamanında makaleler teslim alınmıştır ve hiçbir sorun çıkmamıştır. Arkadaş çok temiz ve hızlı çalışmakta. Teşekkür ediyorum.
5 adet 300 kelimelik makale teslim alınmıştır. Gayet başarılı teşekkürler
Daha önce görüşlerimi yazacağımı belirtmiştim.

Arkadaş vaktinden önce teslim ettiği için kendisine teşekkür ederim.Makaleleri fazlası ile başarılı.SEO konusunda çok etkili ve kaliteli.

Kendisi ile sürekli çalışacağımı belirtir, bu etkili çalışmalarının aynı şekilde devam etmesini dilerim.
Yine ve yeniden sipariş verilmiştir. Arkadaş çok başarılı öneririm..
2. kez çalıştım ve tekrardan beni şaşırttı makaleler güzel ve akıcı olmuş tebrik ederim hayırlı işler dilerim
3. siparişte teslim edildi. gayet güzel yazılmış
15 adet makale alınmıştır. Güvenilir bir arkadaş tavsiye ederim.
10 adet makale tarafımca teslim alındı. Özgün ve titiz yazan bir kardeşimiz. Yakın zamanda yeni işler vereceğim kendisi ile uzun soluklu çalışabilmeyi düşünüyorum teşekkürler.
Makaleleri teslim aldım teşekkürler güzel çalısma
20 Adet sipariş verildi çok kaliteli bir arkadaş
usta kalem, sürekli calisiyoruz, tavsiye ederim.
uzun süredır sorunsuz çalışıyorum, yeni bir sipariş verdim. iyi çalışmalar
Makale siparişimi titizlikle hazırlamış işini bilen, Adam gibi adam, Gerçek bir yazar.
Makale siparişi için tekrar görüştük. Gözüm arkada kalmadan makalelerimi yazdırabildiğim tek kişi diyebilirim. :)
uzun süreli anlaşmalar yapıldı, gayet nezih bir arkadaş, tavsiye ederim
3 aydır çalışıyoruz 10.000 kelime kadar makale yazdırdık bugune kadar . Tüm işleri özverili bir şekilde söz verdiği tarihlerde teslim etmiştir. Yeni işler vermeye devam ediyoruz . Özgün içerik ,hızlı iş , güvenilir arkadaş. Öneririm.
Sürekli calistigim iyi bir insan ve oldukca anlayisli davraniyor.
Makale yazdirmak istiyorsaniz dogru adrestesiniz diyebilirim, tavsiye ederim.
Tesekkurler.
Arkadaşa verdiğim siparişleri 1 günde teslim etti, gerçekten sorunsuz çalışıyor. Ellerine sağlık , herkese tavsiye ederim
Hızlı sorunsuz seo odaklı makale yazabilen bir arkadaş. İşinde başarılı 10 bin kelimeden fazla makale yazdırıldı kısa sürede teslim edildi. Teşekkürler.
Yazı çok kısa sürede teslim edildi ve gayet profesyonelce yazılmış.
Arkadaştan 10 adet 200 kelimelik kıt konularda makaleler aldım. Makaleler tamamen bilgi verici ve okuyucuyu sıkmıyor. Yazım hatalarının olmadığını söylemeye gerek bile yok. Kelime sayısı dolsun diye yazılan makaleler değil. Teşekkür ederim.
10 adet 500 kelimelik makale alındı.
Özenli ve Düzenli yazılmış Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
24 Şub 2018
67
0
0
hoşgeldiniz baya iyi yazıyorsunuz anlaşılan değerlendirmede kalsın iyi satışlar dilerim