Devrim yaratacak Türk Kripto Para Borsası: MYCOİNCHANGE

  • Forum Sayfamızda alakasız web sitesi paylaşımı, backlink, hacklink amaçlı paylaşımlar yöneticilerimiz tarafından tespit edilip silinebilir.

furkantuna0

Kayıtlı Üye
26 Haz 2018
1
0
0
Kripto Para Borsası : MyCoinChange

Global pazarda hizmet vermeyi hedefleyen ve birçok Avrupa ülkesinde kullanıma sunulacak olan Türkiye menşeli kripto para borsası Mycoinchange, çok yakında hizmete giriyor.

Asıl çıkışının amacı ilk etapta yerli ve yabancı yatırımcıların tüm sorunlarını çözmeyi planlayan Mycoinchange uzun süren alt yapı çalışmaları sonucunda diğer borsalardan farklı olarak, kullanıcıların tedirgin olduğu, geliştirilmesini istedikleri, fakat aradıklarını bulamadıkları özellikleri, uzun araştırma ve uğraşlar sonucu sisteme entegre etmiş olup kullanıcılarının memnuniyet düzeyini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

İlk etap olarak büyük ilgi gören kripto paralarla çıkış yapacak olan Mycoinchange, sonrasında ise bünyesine hacmi yüksek olan birçok altcoini de dahil edeceği söyleniyor.

Ek olarak borsa üzerinden, havale işlemlerinde 7 gün 24 saat boyunca para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirilebilecek.

Kripto para borsası bünyesine giren Mycoinchange için, her türlü şeffaf ve doğru bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğunu bunun da kullanıcılara karşı bir güven oluşturulacağına güveniyor.

Borsaya üye olup işlem yapan kullanıcılardan belirli bir zaman boyunca herhangi bir komisyon ücreti alınmaması da planlarının arasında bulunmaktadır. Bu fırsattan sonra da komisyon ücretleri piyasa değerlerine göre yine makul sayılacak hizmet ücretiyle devam edeceği tahmin ediliyor.


Mycoinchange\'in kullanıcılarına sunmuş olduğu yenilikler ve geliştirmeleri diğer borsalardaki eksiklere göre baz alarak yapıldığını söyleyebilirim.

Bu geliştirmelerden ilk olanı Kesintisiz Destek ;

Sık sık yaşanan destek sorunlarına kesintisiz 7/24 destek vaadi veriyor ve bu anlamda sürekli iletişim sıkıntısı yaşatan rakip platformlarına karşı bir adım öne çıkmayı başarıyor olup, müşteri hizmeti doğrultusunda en iyi hizmet veren platform olmayı hedefliyorlar. Bunun yanında yaşanabilecek her türlü sorun ve merak edilen her konu için detaylı cevaplar verebilecek samimi, aktif bir sosyal iletişim kanalı kurmayı amaç ediniyorlar. 3 farklı dilde hizmet sunacaklar. Bunların yanında ekstra olarak Mycoinchange şirketinin premium kullanıcılarına, özel müşteri temsilci hizmeti ve alanında iyi eğitim almış finans departmanı tarafından whatsapp desteği sağlayacaklar.


Kullanıcılarına sunulmuş olan bir diğer geliştirme ise para transferi ;

Transfer işlemlerinde ise diğer borsalardan çok daha gelişmiş şekilde tasarlanıyor olan mycoinchange, transfer konusunda oldukça iddialı bir konumda bulunduğunu söyleyebilirim. Bitcoin ve diğer alt coin işlemlerini diğer borsalara karşın çok daha hızlı bir şekilde transfer yapmamıza olanak sağlayacak olan mycoinchange, alım - satım (change) maximum 10 dakika da yapabilecek konumda bulunuyor ve hayatımızda ki en önemli kavramlardan biri olan zamanı bizlere armağan etmeyi hedefliyor.

En dikkat çekici nokta belki de burası olacaktır. Mycoinchange kripto para borsasını kullanan kullanıcılar, kişisel hesaplar arasında itibari para ve kripto paralarını birbirlerine gönderebilecekler ve bu işlem saniyeler içerisinde gerçekleşecekmiş. Kullanıcılar arasında para gönderme işleminde Mycoinchange bizden kesinti ücreti almayacak. Bu gönderim işleminde her kullanıcının kendine özel bir adresi olacak ve bu şekilde hesaptan hesaba transfer yapılabilecek bir sistem kuruyorlar.

Bankacılık sisteminin handikaplarından birisi olan ve sadece mesai saatleri içerisinde para transferine izin veren yapılar, Mycoinchange üzerinde yapılacak olan alternatif ödeme sistemleri entegrasyonları sayesinde haftanın her günü, günün her saati para çekme işlemi mümkün olacak.


Mycoinchange ürünü olan COİNKART ;

Tamamıyla şirketin ürünü olan coinkart ile birçok işlemi (fiziksel şubelerden coin alma, coin bozdurma, ödeme aracı olarak kullanma,...) gerçekleştirebileceğiz.

Mycoinchange\'in diğer bir geliştirmesi ise arayüz tasarımı ;

Mycoinchange, kullanışsız arayüz ve oldukça karmaşık işlemler yerine, kullanıcılarının aradıklarını bulabildikleri, işlemlerini basit bir şekilde gerçekleştirebilen ve oldukça göze hoş gelen bir tasarımla kullanıma sunulacağı şüphesiz bir gerçek.

Olmazsa olmazımız güvenlik ;

Mycoinchange\'in kendine özel borsa güvenliğinin yanı sıra kullanıcılar için sunmuş olduğu özel güvenlik aşamaları da bulunuyor. Güvenlik aşamasında 2FA doğrulaması kişisel seçenekler arasına koyulup kullanıcıların kullanımına sunulucağı biliniyor. Verilerimizin güvenliğini korumayı amaç edinmiş IT departmanı da sistemi dış etkenlere korumak adına 7/24 aktif olarak bizlere hizmet vericektir.

Bunların yanında Mycoinchange kullanıcılarına Api hizmeti desteğide sunacaktır.
Yani anlaştığı şirketler ve web siteleri üzerinde, mycoinchange hesabımızdan bitcoin ve altcoin kullanarak ödeme yapabilceğiz

Hesap Onaylama İşlemi;

Ellerinde kullanabileceği imkanlar varken, kullanıcılarını fatura, dilekçe doldurtup fotoğraf çekimleri ile boşuna zaman kaybettirmemek ve trade işlemlerinde saniyelerin dahi önemi varken böyle bir uygulamayı seçenek dahiline koymayı uygun bulmadıklarından dolayı zaman kaybına neden olacak seçenekler yerine, kimlik numaramız ile mersis\'den sorgulama yapacak ve hesabımızı onaylayacak. Bundan dolayı hesabımıza para aktarımı yaparken de kendi banka hesabımızdan işlemlerimizi halletmemiz gerekecek.

Şunu unutmamalıyız ki;

Açılış tarihinden itibaren bizlerin yanında duracak olan

Sürekli iyileştirmeler ve geliştirmeler yaparak web servisi hizmetinii kesintisiz ve güvenli halde kolay bir şekilde kullanımımıza sunan uzman yazılım kadrosu,

Arzu ettiğimiz kişilere mycoinchange\'in daha hızlı ulaşmasını sağlayacak olan medya departmanı,

Verilerimizin güvenliğini korumayı amaç edinmiş IT departmanı,

Şubelerini kullanım detaylarına göre saptayıp talebi karşılamaya yönelik çalışan satış ve pazarlama departmanları ile Türkiye\'de ki borsa piyasasına damgasını vurmayı hedefleyen mycoinchange piyasadaki tüm talepleri karşılamak için 2 ağustos sabahı kullanıcıları ile beraber olacaktır.

Mycoinchange açıldığında haberdar olmak, platformun ilk kullanıcılarının arasına katılmak için yapmanız gereken sadece tek bir şey var:

mycoinhange.com açıldığında tarafınıza davetiye gönderilmesi için, hemen buradaki bağlantıya tıklayıp e-posta adresinizi ve telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Mycoinchange\'in resmi hesaplarını da aşağıdan takip edebilrsiniz.

My Coin Change
https://www.instagram.com/mycoinchange/
https://facebook.com/mycoinchangeofficial/
https://twitter.com/mycoinchange