DEV » İnternetten Kazanç Yeni Taktik! [@berkaysaatci]

6 Nis 2018
12
0
0
Moskova/Rusya

NewParam Tanıtm
Merhabalar sayın Webmaster Sitesi okurları sizlere bugün New Param'dan bahsedeceğim.
Öncelikle konuma başladamadan önce eğer sistem size uygun gelipde
New Param'ı
kullanacaksanız lütfen Referans Linkimden üye olmanızı istiyorum, bu konuya saatlerimi harcadım.
Sonuç olarak hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

- Nasıl Para Kazanabilirsiniz ? -

Öncelikle sisteme üye olarak başlıyorsunuz konunun altlarına doğru resimler ile kayıt olmayı ve kullanımı göstereceğim.
Sisteme üye olduktan sonra giriş yapıyoruz ilk olarak sistem size 425 kredi gibi bir kredi veriyor bu kredi ile en ucuz makine olan ''Uyuşuk'' makinesini alıyoruz.
Sonra birde depomuz var bu depo 25 kredi ile genişletilebiliyor yani en başta 425 kredi ile başladığımızda
400 krediye bir makine alsak kalan 25 kredi ile depoyu 500'lük kapasiteden 750'lik kapasiteye çıkarabiliyoruz.
Makinelerimiz biz bilgisayarın başında yokken bilgisayarımız kapalıyken bile çalışmaya devam ediyor.

- Günlük Bonus -

Sistemde tabiki birde günlük bonus özelliği var.
Günlük bonus ile her gün 15 kredi alabiliyoruz.
Günlük bonus mantığı 24 saat saat olarak çalışmıyor yani 24 saat sonra gel bonusu tekrar al diye bir şey yok.
Saat 23:59'de bonusu aldıktan sonra 00:01'de tekrar bonusu alabiliyorsunuz.

- Ödeme Kanıtı -
Kendim bir arkadaş tavsiyesiyle başladım, Destek Talebi açtım geldiği gibi konuya ekliyeceğim.

- Notlar -

• Sistemin Whatsapp grubu var oraya katılmak için desteğe mesaj atabilirsiniz.
Ben Whatsapp grubundayım adminler de var sorularınızı oradan sorabilirsiniz isterseniz.

• Konuma kendi referans linkinizi eklemeniz kesinlikle yasaktır.

• Siz bu konuyu okurken ben konuyu editliyor olacağım (resimler, renklendirmeler)
sorularınız varsa ister bana ister siteden desteğe mesaj atabilirsiniz.

• Ödeme kanıtı ile ilgili soracağınız şeyler varsa konu altına veya özel mesaj olarak atın konuyu çok önce açmıştım ama ödeme kanıtı olmadığı için silindi
şimdi ödeme kanıtları ile geri döndüm.

• Arkadaşlar konum her ne kadar basit gibi dursada çok emeğim var en az 1 saattir bu konuyu yazmaya çalışıyorum
zerre kadar alıntı yapmadım bu konuma teşekkür etmenize gerek yok sadece sisteme kayıt olacak arkadaşlar varsa referansımdan kayıt olsunlar yeterli..