CRM Yazılımı Nedir? CRM Yazılımı Neye Yarar?

14 May 2018
24
0
0
www.Ofisim.com
CRM Yazılımı Nedir?
CRM Yazılımı Türkçe ismiyle “Müşteri İlişkileri Yönetimi” yazılımıdır. Küçük ölçekli işletmelerin, anonim şirketlerin ve firmaların var olan müşterileri veya potansiyel müşteri adayları ile kurdukları ilişkileri en verimli, en etkin ve sonuç olarak da en karlı hale getirmek ve kar marjını arttırmak için kullandıkları yöntemler bütünüdür.

CRM terimi günümüzde daha çok, müşteri ilişkilerinin yönetilmesi için geliştirilmiş yazılım çözümlerini tanımlamak için kullanılmaktadır. CRM yazılımı, kuruluşların tüm müşteri etkileşimlerini tek kaynak üzerinden kaydederek satış sürecini kolayca takip etmesini sağlayan bir platform sunmaktadır. Bu sayede daha iyi iç iletişim, daha iyi müşteri hizmeti, daha iyi yönetilen satış organizasyonu ve doğal olarak da daha büyük karlılık sağlamaktadır.

CRM Yazılımı Neye Yarar?
CRM çözümleri incelendiğinde, çözümler arasında oldukça büyük benzerlikler görülmekte olsa da bu çözümlerin temel bazı farklılıkları da gözlemlenmektedir. Şirketler, kullanacakları çözümü seçerken önce ihtiyaçlarını iyi analiz etmeli ve bu ihtiyaçları karşılayacak, tüm ekibin rahatça kullanabileceği bir çözüme yönelmelidir. Ofisim CRM uygulaması, kolay kullanımı ve anlaşılır arayüzü sayesinde detaylı bir eğitime ihtiyaç duymadan KOBİ’lerin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olur. Henüz bir CRM sahibi değilseniz, sizlere Ofisim Türkçe CRM uygulamasını öneriyorum. Üstelik bu yazılımı, 15 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Aşağıda sizlerle kayıt linkini paylaşarak, bu yazımı burada noktalıyorum. Kafanıza takılan konular olursa, bana yazmaktan lütfen çekinmeyiniz…