CRM sistemi LeadVertex hakkında

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İş Verenler kategorisinde leadvertex tarafından oluşturulan CRM sistemi LeadVertex hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,409 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İş Verenler
Konu Başlığı CRM sistemi LeadVertex hakkında
Konbuyu başlatan leadvertex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leadvertex

leadvertex

Kayıtlı Üye
24 Tem 2018
5
0
0
Offline
Bizim hakkımızda

Biz online ticaret pazarında 5 yıldan fazla çalışiyoruz. Rusya’da gelişimlerine başladılar. Türkiye pazarına yavaş yavaş giren ve Türkiye’de kalkınma için nihai çözümleri hazırladığımız bir çok kullanıcımız var. Tüm bu çözümleri bir araya getirdik ve şimdi araçlarımızı kullanarak bir işi başlatmanızı öneriyoruz!

Size ne verebiliriz?

Siparişlerinizi işlemek için uygun, zaman testli bir CRM sistemi. Arayüz Türkçe’ye çevrilmiş, operatörünüzün işlevselliğini anlaması çok kolay olacak!
Robot çağrı – sipariş işlemede yeni teknolojiler, böylece operatörleriniz sonsuz bip seslerini dinlemez ve zamanlarını mümkün olduğunca verimli kullanırlar!
Müşterileri, zaten bulduğumuz ve size bağladığımız yerel telefon sağlayıcısı kullanarak doğrudan tarayıcıdan arayın
En çok satanlar için hazır satış komutları kullanın!
SMS gönderme ve düşük fiyatların yüksek bir yüzdesini garanti eden yerel bir Türk SMS sağlayıcısı yardımıyla müşterilerinize SMS gönderin!
EBM ağınızı oluşturmak için bağlı kuruluş motoru, böylece hakemleri davet edebilir ve hacimlerinizi artırabilirsiniz!
Sadece Rusya’ya değil, aynı zamanda Türkiye’ye, BDT’ye ve tüm dünyaya akan zaten bağlı olan CPA ağları!
Bir ücret ödeyerek, hatta 100 operatör davet edebilirsiniz, herhangi bir kısıtlama yoktur!
Ücretsiz Landing. Artık tasarımcıları aramanıza, hosting satın almaya gerek yok. Sadece bize landing için bir bağlantı bırakın ve biz sizin için yapacağız!
En büyük kargo dağıtım şirketi ile işbirliği! Artık kargo aramanıza gerek yok, sizin için her şeyi bulduk ve şimdiden tüm teknik noktaları uyguladık. Sadece yerleşik modülde siparişleri boşaltın ve siparişlerinizin durumlarını takip edin!
Ürünleri sipariş edin ve ortak şirketten taksitlerle satın alın!


Neden Türkiye?

Türk pazarının işi açısından en gelişmiş olduğunu kabul etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. En iyi reklamlara, landing ve ürün tasarımlarına sahipsiniz. Ve şimdi daha iyi bir CRM sistemine sahip olacaksınız.

Kullanıcılarımız arasında sizleri bekliyoruz ve işinizi bizlerle başlattığımıza sevineceğiz!

Ve şimdi hediyeler – iki hafta içinde ücretsiz LeadVertex ile başlamaya çalışın!
Hakkımızda daha fazla bilgi bulunabilir https://leadvertex.net/
 

leadvertex

Kayıtlı Üye
24 Tem 2018
5
0
0
Offline
Tanıtım videosu

LeadVertex CRM sistemimizde çalışmanın temelleri hakkında tanıtım videomuza bakın. Bu, işlevselliğimizin kısa bir açıklaması ve başlamak için bir kılavuzdur! Türkçede konuştuğumuz operatif ve duyarlı desteğimizin de tüm sorularınızda size danışacağını unutmayın


https://youtu.be/5wqHL0F12Nk

Iyi görüntüleme!
 

leadvertex

Kayıtlı Üye
24 Tem 2018
5
0
0
Offline
Türkiye’de bir iş kurmak

https://leadvertex.net/

Herkese merhaba! Ben Anna, İnternet girişimcileri için LeadVertex hizmetini temsil ediyorum. Rusya’nın yüzlerce iş adamı bu hizmeti kullaniyor. Şimdi bu hizmetimizle Turkiyedeyiz🙂

İşinizi açmak neredeyse herkes için bir rüyadır, ancak herkesin uygulamaya koyma riski yoktur. Ve korkutucu, çoğunlukla, sadece cehaletten, neye ve nasıl başlamalı. Bu arada, Türkiye’de bir iş açmak zor değil – uygun bir fikre sahip olmak ve başarısından emin olmak için yeterli.

Kullanıcılarımızdan birinin onayı ile, Türkiye’de bir iş açmak için bir makale rehberi yazmaya karar verdik.Şirketi açma nedeniyle – yaklaşık 2 hafta
Dört yasal form vardır, ancak limited seçmenizi öneririz, çünkü girişimciler için en uygun olanı budur

kayıt kolaylığı
Düşük idari giderler
Sadece bir yönetmene ihtiyaç var
Genel olarak tasarım çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde geçiyor: belgeleri alıp vergiye geçiyoruz. Şirketin açılışı sırasında – 2 hafta rehberlik edilmelidir.

Firmanın kaydolduktan hemen sonra bir hesap açmak için bankaya gidiyoruz. Bir banka seçerken, hemen çevrimiçi bankacılığa dikkat edin, tüm bankalarda değil, her işlemde banka şubesine gitmekten kurtaracaksınız.Sözleşmeleri ortaklarla sonuçlandırıyoruz
Sözleşmeler uzun bir süre için sonuçlandırılır, ortaklar sürekli olarak acele etmelidir, bu yüzden banka hesapları açıldıktan sonra hemen sözleşme ilişkilerine geçilir.

Hangi ortaklara ve dolayısıyla sözleşmelere ihtiyacınız var?

Kargo hizmetleri
Ürünlerin üretimi için fabrika
Telefon ve SMS sağlayıcısı
CPA- trafik almak için ağ (siparişler)
Sözleşmeleri imzalarken, çok dikkatli olun, tüm okuduklanız çok önemlidir! Kargo hizmetiyle yapılan sözleşmelerde, iade edilen tüm siparişlerin teslimat süresine ve tarifesine bakın. Fabrikalarla yapılan sözleşmelerde – ürünlerin fiyatına, son teslim tarihlerine, gecikmeler için para cezalarına sık sık rastlanır. Telefon veya SMS sağlayıcısıyla yapılan sözleşmelerde, aksini yapmak zordur, çünkü asıl şey bir dakika / sms nin bedeli ya da size uyuyor ya da değil. Ve CPA ağları ile müzakere etmek için özel bir yolla gereklidir ve birçok durumu göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu makalemizin ayrı bir noktasıdır.Bir teklif seçin ve ürünleri yapın
Peki o zaman. Bir şirket ve gerekli tüm sözleşmeler var ama soru şu: “Hangi ürünleri satacağız.” Burada kanıtlanmış CPA ağlarına başvurmanızı öneririz. Onlara, ürünlerin tanıtımı için, örneğin, kilo vermek için bir şey vermenizde ve onlara reklam yayınlamalarını isteyin. Kendileri reklam yayınlamakta ve hazır siparişler vermekteler. Ürün kötü giderse, paketin tasarımını değiştirmeyi deneyebilir veya ilginç bir içerik ekleyebilirsin. Değişiklikler yapıldıktan sonra ürünler kötü satılırsa, farklı bir konudaki ürünleri arayabilirsiniz.

CPA-ağları ile işbirliğinin başlangıcında hemen konuşun. ne kadar sipariş vermeye istekli olduklarını, hangi ürünleri, bir siparişin maliyetini, sizin için hangi göstergelerin gerekli olduğunu ve bu ürünün teklik hakkı size aittir.

Satış için ürünleri karar verdiğinizde, en önemli görev onu üretmektir. Daha sonra, bu ürünle ilgili verilere, aynı ürünle herhangi bir tasarımda aynı ürünü verecek olan fabrikaya vermeniz gerekir. Yani, piyasada satılık özel ürünler yaratıyorsunuz! Kendinizi sahteciliğe karşı korumak için malları markalamanızı tavsiye ederizBir çağrı merkezi düzenliyoruz – en ilginç an
Zaten her şey üzerinde anlaştığımız ve yakında emir alacağımız zaman, birileri onları işlemelidir. Bunun için , çağrı merkezimizi oluşturacağız.

Öncelikle her şeyi organize etmeli, bir ıs yerı kirala ve ekipmanla donatmalısın. Aşağıdaki noktalara dikkat edin:

Binanın sessiz ve kesintisiz bir yerde olması arzu edilir. Daha ucuz ve size çok fazla ilgi göstermiyor.
Parlak bir oda seçin ve ekodan kurtulun, aksi takdirde çağrı merkeziniz arı sürüsüne benzeyecektir 🙂
Tabloları ve bilgisayarları, alan kullanımını en üst düzeye çıkarmak için düzenleyin, ancak unutmayın. Operatörler istemciyi duyamazlar, ancak birbirlerini duyarlar. Bu yüzden tablolar için bölümleri koyun.
İnternet ve kullaklık kaliteli olmasi lazım 🙂
Akrabalarla çalışabilirsiniz 🙂
Operatörlere disiplinli eütim verin ve kameraları takın
Müşterilere her şeyi anlatabilecekleri gibi, hatta kendi amaçlarına yönelik verileri kullanmaya başladıkları için operatörünüzün konuşmalarını dinleyin!


Her şey hazır. Başlayabilirsınız!
Kontrol listemize devam edelim:

Ürün için bir fikrim var
Bu ürün için sipariş verecek bir ortak var
Ürünleri kabul edilebilir bir zamanda ve normal bir fiyata üreten bir ortak var.
Çağrı merkezi tüm siparişleri arayacak
Kargo hizmeti müşterilerine siparışleri teslim edecek
Eğer bu kontrol listesinde cesaretle bir tik atarsanız o zaman servet çarkını çalıştırın 🙂

Kendi işinizi açmak, son tavsiyeyi vermek istediğimiz o kadar heyecan verici ve sorumlu: bunun için hazırlanın. En başlarda çok çalışmak gerekli olacak, ancak iş teslim edilecek ve doğru bir şekilde monte edeceksiniz. Takım olarak işinizin tüm heyecanını yaşayacaksınız!Size yardımcı olacağız!
CRM sistemimizde çalışmaya başlarsanız, tamamen hazır bir çözüm elde edersiniz: Zaten SMS ve telefon sağlayıcıları, kurye servisi ve ürünlerin üretimi için bir fabrika var. Uzmanlarımız size herhangi bir landing verebilecek ve işinize kolaylıkla başlayabileceksiniz. Kullanıcılarımız olun, LeadVertex için çalışın!Ve şimdi hediyeler – iki hafta içinde ücretsiz LeadVertex ile başlamaya çalışın!
Burada daha detaylı görebilirsiniz https://leadvertex.net/
 

leadvertex

Kayıtlı Üye
24 Tem 2018
5
0
0
Offline
İnternet satışlarında “CPA” nedir

Çevrimiçi bir satış şirketi kurmayı hayal ediyor musunuz? Kaliteli bir ürününüz ve siteniz var mı, siparişler hala gelmiyor mu?

Benim adım Anna, CPA ağ motoru ile satış yönetmek için hizmet LeadVertex.net – CRM sisteminden. Bu makalede, size CPA planını ve satışların nasıl artırılacağını anlatacağım.

İnternet satışlarında “CPA” nedir
Diyelim ki notebook satıyorsun. Günde 1-2 satış var ve yeterli yok. Satışları artırmak istiyorsanız, instagram da bir sayfa açıyorsunuz, reklam için ödeme yapiyorsunuz ve paranız boşa gidiyor.

Bu durumda, size hazır emir satacak olan satıcılara ihtiyacınız olduğunu düşünmektesiniz. Bu tür bayiler web yöneticileri olarak adlandırılır ve programın kendisi CPA’dır (cost per action).

Web yöneticileri için farklı ödeme seçenekleri vardır: bir uygulama, sipariş veya ödeme emri için.

Uygulama için, web yöneticisi size bir sipariş verdiğinde, bunun için hemen ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Daha güvenilir bir şema, onaylanmış bir sipariş için ödeme yapmaktır. Bu, müşteriyi web yöneticisine ödemeden önce aradığınız anlamına gelir ve müşteri yalnızca siparişi bıraktığını onaylarsa, web yöneticinize bir ödül verilir.

LeadVertex’te CPA motorumuz nedir
Şimdi, şimdi LeadVertex’teki CPA motorumuza geçelim. Web yöneticileri ile çalışmak için gerekli tüm temel işlevlere sahiptir. Bizde hemen size bağlı kuruluş programınızı veriyoruz, webmaster’ın kişisel ofisini alabileceği bir kayıt düğmesi var. Ofiste, ödünç alma ve geçişinizle ilgili bir bağlantı ve tüm siparişlerinin bir listesini durumlarla ve en önemlisi de kazancınızı görmek için bir bilanço oluşturma olanağına sahip olacak..

Esnek bir CPA motorunun varlığı bizi rakiplerden ayırır. Üssümüzde, gerçekten büyük bir ortaklık programı oluşturdu ve oluşturdu, web yöneticilerini davet etti, güzel bir tasarım oluşturdu.

Web yöneticilerinin trafiklerini analiz etmek için ihtiyaç duydukları en önemli araçlara sahibiz. İstatistikler, konuşmalar kayıtları, biletlerde iletişim kurma yeteneği vardır. Reklamverenler için, IP adresini kontrol etme, siparişte harcanan zaman ve referer sütunu gibi sahtekarlığı belirleme fırsatları da vardır.Bize katılın ve tüm olanaklarımızı deneyin!

Daha fazla bilgi https://leadvertex.net
 

leadvertex

Kayıtlı Üye
24 Tem 2018
5
0
0
Offline
İnternet satışlarında “CPA” nedir

Çevrimiçi bir satış şirketi kurmayı hayal ediyor musunuz? Kaliteli bir ürününüz ve siteniz var mı, siparişler hala gelmiyor mu?

Benim adım Anna, CPA ağ motoru ile satış yönetmek için hizmet LeadVertex.net – CRM sisteminden. Bu makalede, size CPA planını ve satışların nasıl artırılacağını anlatacağım.

İnternet satışlarında “CPA” nedir
Diyelim ki notebook satıyorsun. Günde 1-2 satış var ve yeterli yok. Satışları artırmak istiyorsanız, instagram da bir sayfa açıyorsunuz, reklam için ödeme yapiyorsunuz ve paranız boşa gidiyor.

Bu durumda, size hazır emir satacak olan satıcılara ihtiyacınız olduğunu düşünmektesiniz. Bu tür bayiler web yöneticileri olarak adlandırılır ve programın kendisi CPA’dır (cost per action).

Web yöneticileri için farklı ödeme seçenekleri vardır: bir uygulama, sipariş veya ödeme emri için.

Uygulama için, web yöneticisi size bir sipariş verdiğinde, bunun için hemen ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Daha güvenilir bir şema, onaylanmış bir sipariş için ödeme yapmaktır. Bu, müşteriyi web yöneticisine ödemeden önce aradığınız anlamına gelir ve müşteri yalnızca siparişi bıraktığını onaylarsa, web yöneticinize bir ödül verilir.

LeadVertex’te CPA motorumuz nedir
Şimdi, şimdi LeadVertex’teki CPA motorumuza geçelim. Web yöneticileri ile çalışmak için gerekli tüm temel işlevlere sahiptir. Bizde hemen size bağlı kuruluş programınızı veriyoruz, webmaster’ın kişisel ofisini alabileceği bir kayıt düğmesi var. Ofiste, ödünç alma ve geçişinizle ilgili bir bağlantı ve tüm siparişlerinin bir listesini durumlarla ve en önemlisi de kazancınızı görmek için bir bilanço oluşturma olanağına sahip olacak..

Esnek bir CPA motorunun varlığı bizi rakiplerden ayırır. Üssümüzde, gerçekten büyük bir ortaklık programı oluşturdu ve oluşturdu, web yöneticilerini davet etti, güzel bir tasarım oluşturdu.

Web yöneticilerinin trafiklerini analiz etmek için ihtiyaç duydukları en önemli araçlara sahibiz. İstatistikler, konuşmalar kayıtları, biletlerde iletişim kurma yeteneği vardır. Reklamverenler için, IP adresini kontrol etme, siparişte harcanan zaman ve referer sütunu gibi sahtekarlığı belirleme fırsatları da vardır.Bize katılın ve tüm olanaklarımızı deneyin!

Daha fazla bilgi https://leadvertex.net/
 

Benzer konular