Cigna Finans Ferdi Kaza Sigortası ile riskler güvenceye dönüşüyor!

nullsix

Banned
13 Kas 2017
165
0
16
Cigna Finans Ferdi Kaza Sigortası ile riskler güvenceye dönüşüyor!

Elbette ki arzu ettiğimiz yaşamlarda ne kendimiz ne de sevdiklerimiz için beklenmedik kazalara yer yoktur. Ancak biz istemesek de hayat dönem dönem bazı kötü sürprizlerle karşımıza çıkabilir.

Söz konusu tatsız riskleri belki öngöremezsiniz ancak önemli olan bunlara karşı elinizden geldiğince hazırlıklı olmak, kendinizi ve yakınlarınızı güvence altına almaktır. Ferdi kaza sigortası işte tam da bu noktada devreye girer. Ferdi kaza sigortası, herhangi bir kişinin, belirlenen sigorta periyodu içinde, başına gelebilecek istenmeyen ve beklenmedik bir kaza neticesinde aldığı hasarın karşılanmasını hedefleyen sigortaya denir.

Ferdi Kazalara Karşı Cigna Finans Güvencesi

Cigna Finans ferdi kaza sigortası ürünleriyle cignafinans.com.tr size, kendinizi ve sevdiklerinizi hayatın risklerine karşı koruma yöntemi olarak çok sayıda farklı seçenek sunuyor.

‘‘Primini Geri Ödeyen Ferdi Kaza Sigortası" ile kaza sonucu vefat, sürekli sakatlık ve kanser teminatları aracılığıyla kendinizi ve yakınlarınızı güvence altında tutabilir, söz konusu kötü durumların ortaya çıkmadığı hallerde ödediğiniz primleri geri alabilirsiniz.

‘‘Gülen Yüzler Ferdi Kaza Sigortası" ile beklenmedik kazalara karşı korunduğunuz gibi diş sağlığı ile ilgili ihtiyaçlarınızı da karşılayabilir, böylece hayata gülümseyerek bakabilirsiniz.

‘‘Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası" ise sizi ve sevdiklerinizi kazalara karşı korurken aynı zamanda ev ve sahip olduğunuz araçlarla ilgili ortaya çıkabilecek bazı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Bu ve buna benzer pek çok farklı ürün Cigna Finans'ın ayrıcalıklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla ferdi kaza kavramından gelen riskleri sizin için en aza indiriyor.

Beklenmedik Riskleri Size Özel Çözümlerle Bertaraf Edin!

Cigna Finans herkes için güvenli ve bilinçli bir gelecek sunma hedefini köklü tecrübesini kullanarak gerçekleştiriyor. Yaşamda kendiliğinden var olan ve her an karşımıza çıkabilecek pek çok ferdi kaza riskine karşı kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyor. Üstelik bunu yaparken sadece size ve ihtiyaçlarınıza özel ürün ve paketler sunuyor. Bu sayede siz ürünlere değil, ferdi kaza sigortası ürünleri sizin yaşamınıza entegre oluyor. Hayatınızı kolaylaştıracak, geleceğe daha kendinden emin gözlerle bakmanızı sağlayacak sigorta ürünleri Cigna Finans ayrıcalığıyla tercihinize sunuluyor.

Cigna Finans Koruma Kalkanınız Olsun!

Öngörülemeyen kazalara karşı farklı ferdi kaza sigortası ürünlerine aylık son derece cüzi bedeller karşılığında sahip olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda tedavi masraflarınızın karşılanacağı, maluliyet ya da vefat gibi üzücü durumlara karşı korunacağınız sigorta paketleri ile Cigna Finans hayatınız boyunca sizin yanınızda koruyucu kalkanınız olarak bulunmaya aday. Buna izin vermek, hem kendinizi hem de hayatınızdaki tüm değerli insanları güvence altına alabilmek için öngöremediğiniz kazalara karşı önleminizi Cigna Finans ile alın, ürünlerimizi incelemeye vakit kaybetmeden başlayın.