Ciftlik Shop Uygulaması

27 Kas 2017
28
0
0
Ciftlik Shop Uygulaması
Ciftlik shop, bir çiftlik oyunu gibi görünen ancak gerçek para kazandıran, gerçek bir yatırım aracıdır. Balıkesir, Erdek, Karşıyaka Köyünde bulunan gerçek bir çiftlik üzerine kurulan uygulama ile oyun oynayarak kar elde edebilirsiniz. Çiftlikte küçük ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapılmaktadır. Peki buradan nasıl para kazanılacak diyenler için daha detaylı açıklayalım.
ücretsiz Ciftlik Shop


Ciftlik shop uygulamasına giriş yapan kullanıcılar bir miktar gerçek yatırım yaparlar. Bu tamamen kişinin tasarrufuna kalmıştır. Yapılan yatırımlar ile çiftlik sahipleri hayvan alırlar. Kişiler de uygulama üzerinden oynadıkları oyun sayesinde yatırdıkları parayı işletirler. Oyundaki kişiler hayvan alım satımı, süt yumurta satımı gibi işlerle CP yani çiftlik puanı biriktirirler.

Ciftlik Oyunlari ücretsiz

Yatırdıkları para da CP olarak oyun hesaplarında bulunur. Iste oyunda kazanılan bu CP puanlarının TL karşılığı vardır. Dilediğiniz zaman paranızı çekebilirsiniz. Ek gelir elde etmek isteyenler bu oyunu her zaman her yerde oynayabilir. Mobil, tablet ve pc uyumlu olan oyunda her zaman para kazan şansınız devam ediyor. Bu fırsatları kaçırmamak gerekiyor