Chiller Ses Yalıtımı

18 Ocak 2018
35
0
0
Chiller ses izolasyonu, soğutma sistemlerinin dış ünitelerindeki yüksek şiddetli mekanik seslerin izolasyonu için gerçekleştirilen izolasyon teknolojisidir. Makinelerden kaynaklanan ve bir çok farklı nitelikte sesin izolasyonunu öngören teknik kapsamında akustik sünger başta olmak üzere bir çok farklı teknik kullanılabilir. Chiller soğutma sistemleri çoğunlukla özel olarak imal edilen endüstriyel büyüklükteki harici makinelerdir.

Soğutma chiller grubunuzdan gelen sesler rahatsız edici olabilir. Günlük yaşantınız ve iş hayatınızda olumsuz yönde gürültüye maruz kalmamak adına soğutma chiller grubu ses izolasyonu uygulamaları yapmaktayız. Önceliğimiz cihazlarda performans düşüklüğüne , verim kaybına ve doğal çalışmasına engel olmadan uygulama işlemlerinin yapılmasıdır.

Bu makinelerin imalatında pek çok üretici izolasyon koşullarını dikkat almak veya üreticinin öngördüğü indirgeme seviyesi ile, kullanıcının ihtiyaç duyduğu sessizlik seviyesi örtüşmeyebilir. Bu durumda kaçınılmaz olarak cihazların ek olarak yalıtılması gerekecektir.Chiller Ses İzolasyonu :
 

Benzer konular