Çelik Çatı

Ayhan

Banned
22 Ocak 2018
39
0
0
www.katlanircatimerdiveni.com
Kuruluşundan bugüne kadar geçen uzun zaman içinde otomotiv, izolasyon, inşaat sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, sektörün lider firmalarından bayilikleri ve alanında eğitimli kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir. Dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurduğu iş anlayışını, faaliyetlerinin her aşamasına yansıtmayı başarmıştır.

Teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak doğaya ve insana hizmet etmeyi ilke edindik. Bizi biz yapan etik değerlerimizle oluşturduğumuz sağlam zemini her zaman koruyarak şirketimizi büyütmeye devam ederken; Geleceğe yön verecek sektörlerin aktif oyuncularından biri olarak Türkiye'de yeni üretim alanlarını geliştirmek. Şirketimizin merkezi İstanbul'dan başlayarak Türkiye'nin dört bir yanında geleceği şekillendiren şirketlerden biri olmak.

Kurulduğumuz günden itibaren; dinamik yapımızı güçlü tutarak etik değerlerimizden ve şeffaflıktan ödün vermeden faaliyette bulunduğumuz her alanda kaliteyi yükseltiyoruz. Başta çalışanlarımız olmak üzere tüm sosyal paydaşlarımıza artı değer katarak sosyal anlamda bulunmamız gereken katkının da bilinciyle, ülkemiz ve kurumumuz için hep ileriyi hedefliyoruz.
 

Benzer konular