Çalışan Güzellik İpuçlarının Bir Derlemesi

osman75

Banned
23 Kas 2017
68
0
6
adana
www.sitemyok.com
Güzellik dünyasına hoşgeldiniz! Bu, çok çeşitli araçlar, aksesuarlar ve daha pek çok şeyle dolu, çok büyük bir dünyadır. Güzellik çok özel bir şey olması, sizin için neyin işe yarayacağını bulmak için biraz imkansız görünebilir. Aşağıdaki ipuçları size bazı öneriler sunabilir.


Gözleriniz yorgun hissediyorsa biraz suya dayanıklı maskara kullanın. Bu ürün gözlerinizi açabilir ve görünümlerini geliştirebilir. Tek kullanımlık maskara değneklerine yatırım yapın; onlar kümeleri temizlemek için ya da daha sonra gece kirpiklerine tanım eklemek için harika.

Küçük gözlerin daha büyük görünmesi için, alt su hattınızı beyaz veya şeftali renkli göz kalemi ile astarlamayı deneyin. Su hattınızın rengini aydınlığa kavuşturarak gözünüzün beyaz kısmı ile daha iyi karıştıracak şekilde, gözlerinizin gerçekten olduğundan daha büyük ve daha parlak olduğu yanılsama yaratabilirsiniz.

Gün içinde bir ara düşebilecek yanlış kirpiklerin uygulanması yerine kirpik bigudi kullanın. Bir kirpik bigudi kirpiklerinizi yukarı doğru ve gözünüzden uzaklaştıracak ve gözleriniz daha büyük görünecektir. Maskara uygulamadan önce boyayıcıyı kullandığınızdan emin olun, aksi halde yeniden uygulamalısınız.

Serin veya ılık cilt tonlarınız olup olmadığını belirlemek için bilekinizin içindeki damarları kontrol edin. Serin cildiniz varsa, damarlar renkte mavimsi görünür. Sıcak cildiniz varsa bunun yerine yeşilimsi bir renk elde edersiniz. Soğuk cilt tonları, mavi ve mor gibi serin renklerde en iyi görünüyor; buna karşın, sıcak ten tonları, kırmızı, sarı ve turuncu gibi sıcak renklerde en iyi görünüyor.

Koyu göz çevrelerini önlemek için salatalık veya gül suyu kullanın. Bunlar tabii olarak serinleyip sakinleştirirken gözlerini de cildi aydınlatıyorlar. Gül suyu veya salatalık suyundaki yumuşak pamuklu birkaç yatırın ve her birini kapalı gözlere yaklaşık 15 dakika boyunca yerleştirin.

Ucuz, spa benzeri bir yüz için kendinizi buharda pişirilmiş sıcak suya kavuşturun! Saçınızı örtün veya sarın, kapları gerçekten sıcak su ile doldurun ve buharı açıp gözeneklerinizi temizleyin! Yatıştırıcı ve uyarıcıdır ve çok uygun maliyetlidir. Gözenekleri kapatmak ve yenilemek için soğuk suyla takib edin, ardından nemlendirici ekleyin!

Yorgun gözler için güzellik ipucu! Göz jeli şişmiş veya yorgun gözlerin görünümünü azaltmanıza yardımcı olur. Bunu buzdolabında saklayın ve eğer gerçekten yorarsanız fazladan bir güçlendirme için kullanın. Yüzünüzde göstermek zorunda kalmadan çok yorgun hissedebilirsiniz. Temiz bir yüz üzerinde jel kullandığınızdan emin olun.

Saç dökülmesine ya da kırılgan saç dökülmesine muzdarip olmanızın nedeni, fakir bir diyet ve gerekli besin öğelerinden yoksun olmasından kaynaklanabilir. Demir, A vitamini, H vitamini, B5 vitamini, E vitamini ve Çinko, saçlarınızın güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamak için diyetinizi aşağıdaki vitaminlerle zenginleştirmeyi düşünün.

Süper parlak saçlar elde etmek için saçınıza derin şartlamayı deneyin! Saçınızı yıkadıktan sonra, fazla suyunu sıkın ve saçınıza saç dökülmesine, saç ağacının ucuna ve uçlarına odaklanarak saçınıza kremi uygulayın. Bir duş başlığı uygulayın ve durulamadan önce 10 dakika içinde kremi ıslatın. Kuruyunca muhteşem ipeksi saçların olacak!

Ağlamadan önce rengini korumak için başınızı eğin, böylece gözyaşları gözlerin iç köşelerinden düşer. Bu, renginin taze ve güzel görünmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Yumuşak ayaklar için, yatmadan önce losyon veya Vazelin uygulayın ve sargı sarın. Daha sonra çoraplarınızı ayağınıza koymalısınız. En yumuşak ayak için haftada en az bir kez yapmalısınız. Bu, en kuru ayakları bile yaz ve sandaletler için hazırlayacak.

En sevdiğiniz tırnak cilasını alçaltırsanız ve dükkanda bulamıyorsanız, tırnak cila şişesine küçük bir tırnak cilası çıkarıcı ekleyin. Şişeyi sallayıp çivi boyamaya devam edin. Renk bir gölge daha açık görünebilir, ancak orijinal renge çok benzer olmalıdır.

Güzellik dünyasında, görünümünüzü iyileştirmek için elinizde bulunan birçok teknik var. Güzellik dünyası herkes için küçük bir şey taşır, ancak bir kişi için neyin işe yaramayacağı başka bir şey için değildir. Umarım, bu ipuçları kendi güzellik rejimi için bir başlangıç ​​noktası sağlamıştır.
 
Benzer konular Forum Tarih
O Site Tanıtım 0

Benzer konular