Bursa Uygun Fiyatli Yamac Parasutu ve Yamac Parasutu Egitimleri

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Konu Dışı kategorisinde yavuzselim tarafından oluşturulan Bursa Uygun Fiyatli Yamac Parasutu ve Yamac Parasutu Egitimleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,182 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Konu Dışı
Konu Başlığı Bursa Uygun Fiyatli Yamac Parasutu ve Yamac Parasutu Egitimleri
Konbuyu başlatan yavuzselim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yavuzselim

yavuzselim

Kayıtlı Üye
24 Kas 2017
30
0
0
yavuz-selim.com
Offline
Selamlar arkadaşlar Bursa' da yakın arkadaşım olan Anıl DORUK yamaç paraşütü eğitimi vermekte ve aynı zamanda Yamaç paraşütü uçuşları düzenlemektedir. Kendisinin tanıtım yazısını okumanızı ve Bursa ilinde ikamet ediyorsanız ve bu heyecanı yaşamak istiyorsanız indirimlerden faydalanarak hayatınıza biraz olsun renk katabilirsiniz :)

--------------------- ANIL DORUK | Yamaç Paraşütü Eğitmeni -----------------------

Anıl Doruk 20.haziran.1990 yılında bursada doğdu ilköğrenimi orta ve lise öğrenimini bursada tamamladı 2016 yılının eylül ayında korkarak başladığı yamaçparaşütü kursunu Tüm öğrenciler arasından 1. Bitirerek tarihe kendi adını altın harflerle kendi kazıdı yamaçparaşütü ile ilgili birçok yarışmaya ve bir çok seminere ve eğitime katıldı. Yardımcı eğitmen konumuna geldi. Sonunda yamaç paraşütü ile ilgili her türlü bilgiye, deneyime ve donanıma sahip oldu. Artık bir zamanlar korkarak öğrencisi olduğu bu sporun tecrübeli bir eğitmeni..

KAMPANYA BİLGİSİ :
  • 20 Dakika uçuş 300 TL yerine yalnızca 250 TL ( Video kayıt dahildir. )
  • Özel ders ve uçuş eğitimleri için lütfen iletişime geçiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ :

Instagram : Anıl Doruk (@anldrk_) • Instagram photos and videos
Whatsapp : Whatsapp İletişim İçin Tıklayınız