Bugün Düşen Jenerik Domainler | isimyakala.com

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Alan Adı Bilgi Alışverişi kategorisinde Daniel1336 tarafından oluşturulan Bugün Düşen Jenerik Domainler | isimyakala.com başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,251 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Alan Adı Bilgi Alışverişi
Konu Başlığı Bugün Düşen Jenerik Domainler | isimyakala.com
Konbuyu başlatan Daniel1336
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Daniel1336

Daniel1336

Kayıtlı Üye
10 Haz 2018
2
0
0
Offline
10 Haziran düşecek Türk Dil Kurumu anlamlı alan adlarında; kisadalga.com ve talimhane.org alan adları yüksek DA ve PA değeri ile dikkat çekmektedir.

Günün dikkat çekici diğer alan adlarından bazıları ise macka.org, soylesi.net, keramet.net adresleri olarak görünmektedir.

İçerisinde bulunduğumuz ramazan ayı ile alakalı dini bilgi sitesi gibi alanlarda kullanabileceğiniz ramazandavulu.com adresini bu alanda proje yapmak isteyenlere önermekteyiz.

Tatil üzerine site açacaklar için tur.tv adresi kısa ve marka olabilecek bir isim olması ile dikkat çekmektedir.
Tatil turları üzerine bilgi paylaşımları yapabileceğiniz videolar paylaşabileceğiniz bir proje üretebilir ve youtube üzerinden vlog çekimleri ile destekleyerek çok iyi yerlere gelebilirsiniz.

Bu tarz kısa domainlerin markalaşma ihtimalleri daha yüksek olmaktadır. 4 harften oluşan .com uzantılı domainler 2006 yılında tükenmişti fakat .net uzantılılardan alım fırsatları devam ediyor.
Boştaki 4 harf .net domainler linkine tıklayarak alınabilir durumda ve okunuşu kolay vcvc.net boştaki alan adlarının listesine ulaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.isimyakala.com/

Kod:
 yetkiliservis.org
ramazandavulu.com
kisadalga.com
konstruktivizm.com
talimhane.org
haspa.org
macka.org
soylesi.net
emanetci.net
etap.cc
beyliktabanca.net
dikalasi.com
flasor.com
motive.cc
keramet.net
tur.tv
telcambazi.com
harmandali.net
 

Benzer konular