Bir muhasebe web projesi için ne kullanmalıyım?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Başlayanlar kategorisinde AOS tarafından oluşturulan Bir muhasebe web projesi için ne kullanmalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı Bir muhasebe web projesi için ne kullanmalıyım?
Konbuyu başlatan AOS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan oxcakmak

AOS

Kayıtlı Üye
3 Ağu 2018
1
0
0
Offline
Arkadaşlar selamlar,

Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim ve önüme bir şekilde hayatımın fırsatı diyebileceğim bir fırsat çıktı. 1 senelik bir çalışma sonucu 120.000 lira gibi bir paranın tamamına sahip olabilme ihtimalim var.

Yapmam gereken şey, halihazırda var olan bir muhasebe programını webe geçirmek. Öncelikle çok fazla tecrübem yok, heves edip başlayıp halihazırda aktif olan 2 adet websitesine 2 ayrı admin paneli yazmıştım, 2 kere yazmamın sebebi tam oturması ve alışkanlık kazanmak istemem.

Şuanda ise önüme böyle bir iş geldi, bunu yapmam şart, şöyle söyleyeyim, aşağı yukarı 100 tablo var sistemde, veritabanı genel yapısını oluşturma ekleme silme düzenleme biliyorum. HTML ve PHP'den de %100 olmasa da, bir miktar ingilizcemle stackoverflow gibi yerlerden problemleri çözüyorum. Zaten geneli de form işlemleri diyebilirim.

"Benim sorum şudur, ben framework kullanmanın en iyisi olacağını düşünerek framework ile başlama kararı almıştım. Laravel'i öğrenmeye başladım, farklı kaynaklara video setlere baktım, fakat her yiğidin yoğurt yiyişi ayrı derler ya, onun gibi laravelde herkes herşeyi farklı yollardan yapıyor. Dolayısıyla tam oturmuyor bende hiç birşey. Ben bunu yazdıktan sonra başka bir webmaster gelip kodlarımı anlayabilmeli ve düzenleyebilmeli. Bu yüzden ZN framework'ü de eledim gibi. Bilen insan sayısı az. Ben ne yapıcam birisi bana yol gösterebilir mi?
 

oxcakmak

Kayıtlı Üye
2 Ağu 2018
75
0
6
Kocaeli
oxcakmak.com
Offline
Framework kullanmadan dene bende hep stackoverflowdan yardım alırım ve en iyi sitedir.
Tema olarak admin lte2 kulan ve admin panelini admin_user.php şeklinde yap.
 

Benzer konular