Bir Kadın Olarak Nasıl Tek Başımıza Ayakta Durabiliriz?

Superisi

Banned
17 Ocak 2018
103
0
0
ankara
www.oyungemisi.com
Biz kadınlar en eski tarihten beri hep ikinci plana itildik, peki neydi bunun sebebi? Güçsüz olmak mı? cinsel bir obje olarak görülmek mi? yoksa doğurgan olmak mı? Hangisi?

Ben söyleyeyim bu sebeplerde olabilir ancak en büyük neden parayı yönetmiyor olmamız. Geçmişte erkekler hep parayı yöneten taraf oldu, parayı yönettikleri için güç onlardaydı. Gücün olduğu taraf erkekler olduğu için biz kadınların ilgilendiği önem verdiği sevdiği her şey değersizleşti ve ötekileştirildik. Biz kadınlar hem bugünümüz için hem de güzel yarınlarımız için parayı yöneten taraf olursak hem kendimizi hem de geleceğimizi yönetebiliriz. Tabi parayı yönetebilmek için çalışmak gerekiyor. Eyer evli isek ve çocuğumuz varsa bu bize çok fazla iş yükü ekliyor tabi ki evde çocuğumuzu bırakıp dışarıda farklı bir iş de gönül rahatlığıyla çalışamayız. İşte sizlere bir kadın olarak tek başımıza ayakta durabileceğimiz kendi paramızı kazanıp kendimiz yönetebileceğimiz çok güzel bir fırsattan bahsedeceğim yonca toptan adlı firma katalog ile çok ucuz iç giyim, ev tekstili ve kozmetik ürünler satıyor. Hepimiz bu ürünleri kullanıyoruz bu markaları biliyoruz. Kimsenin kimseye 1 lira indirim yapmadığı ülkemizde Yonca toptan çok avantajlı bir teklif ile geliyor. Kataloğu ayağınıza kadar ücretsiz gönderiyor. Ürünlerin size geliş fiyatı toptan fiyatı ve siz onu normal satış fiyatından sattığınızda %40 ile %70 arası bir kar edeceksiniz. Sitemizden toptan pijama ve toptan iç giyim satın alma imkanınız vardır.
Katalog ile satış yapmak isterseniz sayfamızı ziyaret edin. Bunu yüksek fiyatlara satmaya uğraşmadan bu paralara satıyorsunuz. Çünkü bu ürünler temel ihtiyaç ürünleri sizden olmasa başka bir yerden zaten alınmak zorunda. Yonca toptan hem kapıda ödeme ile hem de kredi kartı ödeme ile bu ürünleri size çok uygun fiyatlara gönderiyor sizin yapmanız gereken tek şey bir katalog istemek ürünlere bir göz atmak ve arkadaşlarınıza ve çevrenizden başlayıp bu ürünleri satmanız. Evde ev işlerinizi yaparken, çocuğunuzla ilgilenirken bile bu işi yapıp çok güzel paralar kazanabileceksiniz. Elinize kendi kazandığınız para geçince hem kendi paranızı hem de kendi hayatınızı kolayca yönetebileceksiniz. İhtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceksiniz. Ayağınıza kadar gelen bu fırsatı kaçırmayın.
 

Benzer konular