Bir alana bir bedava-mini not defterli gümüş yüzük ve mini not defterli ahşap kutu seti

30 Tem 2018
1
0
0
son 1 adet 1 alana 1 ücretsiz kampanyamız kalmıştır.

Ürünlerimizin (2 Farklı) Resimlerimiz Aşağıdadır
Kız arkadaşınız tarafından %100 beğenileceği garantisini verdiğimiz bu el üretimi özel tasarımlar bayrama kadar indirimli fiyatları ile sizlerle
Bir Alana Bir Bedava Kampanyamız Başlamıştır

Referanslarımız r10 satış konusu : https://www.r10.net/alisveris-bolumu/1622911-bir-alana-bir-bedava-mini-not-defterli-gumus-yuzuk-ve-mini-not-defterli-ahsap-kutu-seti.html

Hediye ettiğim arkadaşım çok beğendi, arkadaşlarıda çok beğenmiş. Alacak olan arkadaşlara yanında diğer defterlerdende almasını öneririm.
Hayırlı satışlar.
Benim ürünüm elime ulaştı.Sağolsun arkadaş çok güzel bir ürün ortaya çıkartmış.Açıkçası bunu beğenmeyecek bir kız yoktur. Teşekkürler herşey için.
Kargo sorunları nedeniyle geçilmeli de olsa ürünlerim geldi. Fotoğraftakilerden dağa şirin ve güzel duruyorlar. Ben yüzük değilde sadece kutu ve 6adet defter aldım ve hayalimdeki teklifi yapmamda araç olacaklar. Alacaklara tavsiye ederim
Yüzük tam ölçüsünde gayet güzel, kutusu ile takım oldu, el emeği güzel bir ürün ortaya çıkmış. Teşekkürler her şey için.

Ürünler ülkemizde sadece bizim tarafımızdan ve yurt dışında ise özel tasarımcılar tarafından üretilmektedir.
Yüzükler gümüş dökümhanemizde verilecek parmak ölçüsüne göre sıfırdan özel olarak döktürülmektedir hazır ve fabrikasyon ürün değildir.

Ürünlerin içindeki boş sayfalar isteğe göre ve hediye edilecek kişiye göre ister boş olarak verilir müşteri isteğine göre doldurularakta verilebilir.

Ürünümüz genellikle platonik aşıklar ve sevgililer tarafından sevgiliye açılmak veya özel günde doğum günü vb. günlerde yıl dönümlerinde hediye edilmek üzere benimsenmektedir fakat farklı müşteri gruplarınada yine hitap ederek ürünümüzün satışını yapıyoruz.

İstediğiniz renkte not defteri yüzüğün üstüne tasarlanıp eklenmektedir.

tamamen el işi olarak üretilmesi ve ustalarımızın alın teriyle üretilmesinden dolayı karşınızdaki kişiye verilebilecek en özel hediyelerden birisidir.

Ürünler vereceğiniz siparişe göre özel üretim olup istek dahilinde 9TL bir ek ücretle ahşap kutuda yollanmaktadır. Ve kişiye özel ölçülerle üretilmektedir.

Fiyatımız R10'daki ilk 15 satışlara özel %100 Gümüş olan ürün : 52:tl'dir

5:tl Ek ücretle ahşap kutunun üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismi yakılarak yazılabiliyor.

İstek Dahilinde Not Defterinin İçini Görünmez Mürekkepli Kalem ile sizin için ufak bir fark ile doldurabiliyoruz ve bu yazılar sadece yanında vereceğimiz ışık sayesinde okunabiliyor onun dışında görünmez oluyorlar.

Yenü Ürünümüz Hediyelik Mini Not Defteri Kutusu
Ürünlerimiz 6'lı set olup tane başı 9:tl İLE ÜCRETLENDİRİLMEKTEDİR.

işgünü süresi : yüzüklerde tane başı : 2 gün
kitaplarda ise 6lı setler 4 günde tamamlanır
haftasonları iş günlerine dahil değildir peşin ödeme yapılır

Ürünümüz Tamamen El Yapımı olup size özel istediğiniz renkte üretilmekte ve sevdiklerinize sempatik ve kişiye özel bir hediye verme fırsatı sunmaktadır.