Beyaz Haber Ajansı'ndan Ücretsiz Abonelik Fırsatı

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Webmaster Genel kategorisinde Codess tarafından oluşturulan Beyaz Haber Ajansı'ndan Ücretsiz Abonelik Fırsatı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 101 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Webmaster Genel
Konu Başlığı Beyaz Haber Ajansı'ndan Ücretsiz Abonelik Fırsatı
Konbuyu başlatan Codess
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codess

Codess

Kayıtlı Üye
19 Eyl 2018
4
0
1
Offline
25 Haziran'da bir grup gazeteci tarafından kurularak faaliyetlerine başlayan Beyaz Haber Ajansı (BHA), farklı kategorilerde günlük 150+ haber servis etme yeteneğine sahiptir.

Pek çok haberi ilk olarak servis ederek öne çıkan BHA, yerel medya ve internet medyasına desteğini sürdürüyor. Gündem, Ekonomi, Kültür & Sanat, Sağlık, Teknoloji, Eğitim, Spor gibi önemli kategorilerde haberler servis etmeye devam eden BHA, ücretsiz abonelik fırsatlarıyla da gözde haber ajanslarından biri olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Ücretsiz abonelikleri Gündem, Magazin, Kültür & Sanat, Ekonomi ve Teknoloji kategorilerinde yayınlanan tüm haberlerin kullanılması karşılığında veren BHA, Gazisoft, Önemsoft ve Web Aksiyon firmalarıyla yaptığı anlaşmalarla bu firmalardan yazılım alan site sahiplerine de ücretsiz haber çekebilecekleri yazılımları sunuyor..

BHA abonesi olmak istiyorsanız iletisim@beyazhaberajansi.com e-mail adresine mail atabilir veya 0850 380 0957 WhatsApp hattımızdan bize mesaj yazabilirsiniz.