Bestcloudcoin - Günde 4488 Satoshi

10 Şub 2018
107
0
0

Site Hakkında Genel Bilgi:

İlk Kayıtta 150 Satoshi Hediye Vermektedir.

Türk Sitesi Olabilir.

Türkçe , İngilizce , Rusça , Almanca ve Çince Olarak Hizmet Vermektedir. (Rusça , Almanca , Çince
25.02.2018 Tarihinde Aktif Olacaktır)

Sistemimiz İle BITCOIN, Etherium , Monero , Litecoin , Dash Üretebilmektesiniz (Etherium , Monero
30.02.2018 - Lite Coin , Dash 10.03.2018 Tarihinde Aktif Olacaktır) /Testleri devam etmektedir)

Sistemimiz İle Çeşitli Kartlar Alarak Bitcoin Üretebilrisiniz, Üretimler Eş Zamanlıdır.

Her Kart Farklı Üretim Güçlerine Sahiptir.

Bakım Maliyeti Yoktur - Yllık veya Aylık Sözleşme Yoktur - Elektrik Gideri yoktur.

Bitcoin Çekim Ücreti Yoktur - Çekim FEE Ücreti Ödemezsiniz.

6 Adet Yatırım Bitcoin Üretim Kartları Mevcuttur.

1 Adet Ücretsiz Kullanılabilen Ve Üretim Yapan Kart Mevcuttur.

Yatırım kartları İle Çok Kısa Zamanda Kart Üretim Güçlerine Göre BİTCOİN Üretebilirsiniz.

FREE CARD'ı Aktif Etmek Oldukça Basittir Tek Yapmanız Gereken Kartlarım Bölümünde Yer Alan FREE
Card Aktif Et Butonuna Tıklamak Ve Verilen Görseli Sosyal Medya Hesabınızda Paylaşmak.

FREE Card Sosyal Medya Paylaşımızını Takiben 24 Saat İçerisinde Aktif Edilmektedir.

Bitcoin Üretme Sayaçlarımız 2 Dakika'da 1 Güncellenmektedir. Ve Panelinize Yansımaktadır.

Teknik Destek Talepleriniz 09:00 - 20:30 Arasında Maksimum 1 Saat İçerisinde Yanıtlanmaktadır.

- Amaç:

Sistemimiz ile BITCOIN - ETHERIUM- LITECOIN - DASH - MONERO Uretimi yapabilirsiniz Her coin uretimi icin farkli kartlar mevcuttur hangi coine yatirim yapmak ve uretmek istiyorsaniz lutfen kartlarim bolumunden ilgili coin alanina giris yapiniz.

- Nasıl Oynanır:

Free Card'i Aktif etmek icin "Uye girisi" Yapiniz "Yeni Kart Al" Bolumune Giris yapin En Altta Bulunan Free Card'a Tiklayin Karisiniza Cikacak Olan Sizden istenen 3 islemi Tamamlayin Gerekli incelemenin Ardindan Free Card'iniz Aktif edilecek ve Yatirimsiz Olarak Kazanc Saglayabileceksiniz

Hesabiniza giris yaptiktan sonra Kartlarim bolumune giris yapiniz, Karsiniza hesabinizda tanimli olan tum kartlar gelecektir her kart icin tek tek toplama yapmaniza gerek yoktur, Kartlarin uzerinde bulunan Kazanclari Topla butonuna basmaniz yeterlidir, Kartlarinizda bulunan tum kazanclar es zamanli olarak hesabiniza cekilebilir kazanc olarak eklenecektir. Kartlarin kazanclarini her 10 dakikada bir toplayabilirsiniz

Uye panelinizde bulunan "Donustur" segmesine gelin Bitcoin'e cevirmek istediginiz satoshi miktarini yaziniz ve cevir butonuna basiniz Satoshileriniz es zamanli olarak Bitcoine cevrilecek ve cekilebilir tutar olarak hesabiniza yansiyacaktir.

Bitcoin Sitelerinin Verdiği Saatlik - Dakikalık Satoshi Miktarı:

Aktif Olan Ücretsiz Kart İle Günde 4488 Satoshi.

Kartın Aktif Olması İçin Sosyal Medyada Paylaşım Yapıp Resmini Yollamak Gereklidir.

Yapılan İncelemeden Sonra Doğru İse Onay Verilecektir.

Ödeme İşlemcileri: Bitcoin

Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti:

Bitcoin Çekim Ücreti Yoktur - Çekim FEE Ücreti Ödemezsiniz.

Alt Ödeme Limiti 0.001 BTC'dir.

Minimum Ve Maximum Deposit Limiti:

0.001 BTC - 1 BTC

Ödeme Zamanı ve Ödeme Yeri:

Ödeme Günleri Her Ayın 15 - 30'unda Olarak Ayda 2 Kez Yapılmaktadır.

Yatırım Yapılan Miktarım:

Şu an İçin Yatırım Önermiyorum. Ödeme alınca bakarız. Bu sistemlerden bedavaları toplamak daha mantıklı.

KAYIT OLMAK İÇİN LİNKİMİZ