Backlink Satın Almak İstiyorum

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Backlink Paketleri kategorisinde Doktorgenc tarafından oluşturulan Backlink Satın Almak İstiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,764 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Backlink Paketleri
Konu Başlığı Backlink Satın Almak İstiyorum
Konbuyu başlatan Doktorgenc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doktorgenc

Doktorgenc

Kayıtlı Üye
11 Ara 2017
6
0
0
Backlink Satın Almak İstiyorum!
Arkadaşlar siteme kaliteli backlink almak istiyorum. Eğer sitesinde paylaşabilecek arkadaşlar var ise yardım edebilirlerse sevinirim. Ancak kaliteli olmasını istediğim için sitesi çok ziyaretçi alan arkadaşlar iletişime geçerse daha da mutlu olurum.

Ayrıca iletişime geçecek arkadaşlara sitemin konusu hakkında da paylaşımlarda bulunacağım. Dolayısıyla sitemin ilgi alanı ile ilgili bir site bulabilirsem benim için daha iyi olacaktır. Ayrıca yeni siten kuran arkadaşlar var ise sizlere de ben backlink verebilirim. Karşılıklı link paylaşımı yapmak isteyen arkadaşları pm’ye bekliyorum. İstediğiniz her vakit mesaj atabilirsiniz. Herkese şimdiden teşekkürler. Bu forumu yapan arkadaşlara da selam olsun. Derdi ortak olanları bir araya toplama fikrini de çok beğendim…